Jump to content

Мнения за Ауди А4 Б6 3.0i quattro


boqn92

Recommended Posts

аз съм далече от мисълта че колата е гадна или не си заслужава просто правим един разбор на нещата и дискутираме. скачай направо на една такава и да не забравиш да я покажеш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 1.8 тфси не му слагат куатро но мисля че е яко ако ти изпадне читава с куатро що да не я земеш +това друго си е да захапат и четирите

Редактирано от kris7777
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за автоматика какво ще кажеш ,иначе бях твърдо за автоматик но скоро разбрах че е с 5 скорости и това ме разочарова.

автомата си е глезотийка като здравина чувал съм че dsg са били читави аз не съм с такова наблюдение голфа наскор имах проблем със скоростната кутия нещо се беше рабило изхварча ми от акала как се казваше сега колата цялата се тресеше се едно има не балансирана гума много зле и този ремонт то е от типа на две прачки така да кажа едната е 900лв някаде.сега ги гледах как варвят цените на това което искаш ти до колко пари тарсиш от къде мислиш да я взимаш германия или

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам приятели в Германия,Белгия,Италия но като гледам най оттърва от българия.Гледам кола за около 10 000лб или 5 000 евро за да може после да си правя ремонт4е.Ти щом си гледал в мобилето там още на 1 място има една за 7900 но това че няма кожен салон и е бял салона не ме кефи никак и цвета на колата сякаш тъй

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам и аз ги гледах в мобиле ама няма избор малко каточели са редки тея пак и за бг много много сигурно не вървят тея 3литрови бензинови.ти гледам си от сливен мойто А3 го продадох на едно сливенско девойче крастосва сливенските улички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да наистина няма голям избор и това от една страна + от друга - ,щото като се продава колата няма да съм 50 тия в мобилето.Че и не мисля като я купя да я продавам поне 5г.А за сливата сигурно е била чистачка на комини,те тука имат кинти ние се мъчим за една а4 2002-2004 а те за 8-11

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.6 пълна инцексия

Това кофти ми напомня на ужасно семейно кръвосмешение...

По темата: не си ти за такава кола.

Взимай некое беемве.

  • Like 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това е технически форум, вие го обърнахте на "сладки приказки" за сливенски сливи! Има си раздел "какво АЛди да си купя", както и "общи приказки"...преместете се там!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това кофти ми напомня на ужасно семейно кръвосмешение...

По темата: не си ти за такава кола.

Взимай некое беемве.

тва ше е нещо като ерекция на концесия :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това е технически форум, вие го обърнахте на "сладки приказки" за сливенски сливи! Има си раздел "какво АЛди да си купя", както и "общи приказки"...преместете се там!

Чеки да чуем за свако , а и още не сме видели снимката smile.gif

Освен тва сладки приказки не е подходящият разделhilezh.gifискаш ли да видиш,че ако отиде там ще я заключат много бързо happy.gif

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

простаци, що си прайте ташак с човеко :hilezh: всеки си има свако, но не на всеки свако му има автоматик! ся не мога да разбера, нещо яд ли ви е, или просто ви се иска и вие да сте отново на двадесе годин, като момъка :respekt: млад и зелен, и пари за четири кръга с три литра, плюс кеш за 'ремонт4е'

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JVV Акнето ми мина,но май при теб децките мечти да си правиш майтапи не са минали хахаха.Вземи се прегледай ,че май не може да четеш за какво става въпрос изобщо.

Не разбирам изобщо хора които нямат представа за 3.0 защо влизат и спамят.Какво ,че колегата е споделил ,че си продал колата тука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се смее ли, да плаче ли човек?

Умишлено не разчиствам темата, просто защото няма какво да остане от нея.

Така не съм се смял от два месеца насам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най много се радвам че сме те расмяли,то никой не си дава мненията по въпоса всеки се чуди на кой да му врътне някоя шегичка.На гъзарчета се правят.Между другото акне не съм имал простто генно нямаме такъв проблем. :zustimm: .То ако продължи така по добре да се трие темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...