Jump to content

Samsung Galaxy Nexus


Recommended Posts

Дубрутро,

интересно ми е какво ви е мнението за новият Гугъл Фон - Нексус?

Като оставим това,че е сделан от Гнусмас-а Аз не съм им голЕм фен,но пък този е по различен,и са направили опит да не личи толкова ефтинджанската изработка и пластмасаrolleyes.gif

Чувам че камерката имала проблемиmad.gif дали е така реално не зная!

П.П. Мисля да мина към корпоративен план на Рибаком(Виваком) и да взема некса на добра цена около 500 BGN.Как е нета и покритието на Рибаком gruebel.gif

Тия Глобул са големи изедници rolleyes.gif че ги разкарвам,много им скъпи програмките,поне за мойте нужди.Да не говорим за телефоните hilezh.gif

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пипон за петстин леа? hallo.gif

Тегаво ми се видиflower.gifеле па с дърпане на ДДС-то hilezh.gif демек новjuggle.gif

Не попитах кое е последна дума супа дупа мега гига улра на техниката flipoff.gif

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрия телефон за мен лично, имам го от няколко месеца и просто няма сравнение, с който и да било друг телефон, а съм имал поне 14-15 телефона за последните 3 години (със абсолютно всички операционни системи на пазара). Стигнах до извода, че е важен софта, а не хардуеара, с ICS телефона беше добър, но сега с JB,просто няма алтернатива, няма "по-мазно" работещ телефон от него а и другите подобрения са прекрасни. А като размер, за мен е максимума с който мога да свикна да работя, над това вече се иска доста големи "лапи", които аз нямам :-) Камерата няма никакви проблеми, не съм и чувал за такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че той секаш не е много нов тоз фон. Направо си е стар вече.

Именно поради тази причина искам да си го купя rolleyes.gif 1000 леа за телефон не ми се дават,400 по добре ми се види при положение,че не държа да е супа дупа мега

Най-добрия телефон за мен лично, имам го от няколко месеца и просто няма сравнение, с който и да било друг телефон, а съм имал поне 14-15 телефона за последните 3 години (със абсолютно всички операционни системи на пазара). Стигнах до извода, че е важен софта, а не хардуеара, с ICS телефона беше добър, но сега с JB,просто няма алтернатива, няма "по-мазно" работещ телефон от него а и другите подобрения са прекрасни. А като размер, за мен е максимума с който мога да свикна да работя, над това вече се иска доста големи "лапи", които аз нямам :-) Камерата няма никакви проблеми, не съм и чувал за такива.

zustimm.gifzustimm.gifzustimm.gif

Именно заради Джели Бийн ме блазни.

Четох че има проблеми с клипове и сМинки индор на свткавица,сравнен със СГС2 unsure.gif не точно проблеми а леко пуур куалити и ноис на снимки индор на светкавица

п.п. за 400 пари направо си е бомба,именно затва аискам си го купя lach.gif

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не се замисляй, JB е това което чаках от Андроид толкова години, за мен лично пак повтарям, няма алтернатива при когото и да е било друг телефон, да СГС3 е по-добър във почти всичко хардуеарно, но кой знае кога ще получи JB update, а няма нищо по-хубаво от vanilla JB.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да СГС3 е по-добър във почти всичко хардуеарно, но кой знае кога ще получи JB update, а няма нищо по-хубаво от vanilla JB.

Илядо Лева ми е дебело за моя пей слип.

Хубаво е всеки да разпростира според чергата си.Още повече трябва да взема и за жинъта tongue.gif,че съм обещал rolleyes.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ето, взимай и това е, обещавам ти няма да съжаляваш и за минута. Освен Нексус от сега нататък друго няма да купувам аз лично.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ето, взимай и това е, обещавам ти няма да съжаляваш и за минута. Освен Нексус от сега нататък друго няма да купувам аз лично.

Отдавна се каня да направя товаzustimm.gif

Първия го изпуснах,втория беше гаден лъскав пласмасарник не блестящ с нищо и се класирам вече на третия hilezh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА, и аз направих същото, пропуснах първите, но този го грабнах, а както се чува, че ще има няколко нови по Коледа, пак ще се метна на Нексус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми по принцип,това е най добрата комбинация.Един производител да прави телефона и Софт-а за да е максимум оптимизан за дадено устройство.

Именно поради тази причина Пипона има толкова фенове zustimm.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ако се взима андроЙд нека е нексус, нищо че е стар. Първи получават ъпдейти и не идват с разни лайна, като тъчуиз УЙ или сенс УЙ

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 1 седмица съм с телефона и досега нито веднъж не съм имал лаг (това ми беше най-важното при избора на телефон) дори и с liveWallpaper - абсолютно всичко е сток! Дисплея е изродски, OS-a мачка, много съм доволен и от качеството на изработка(като се има на предвид използваните марериали), камерата по принцип въобще не ме бърка, но от няколкото снимки които направих ми изглежда доста прилична. Естествено не трябва да имаш особенно високи очаквания, особенно от снимки със сверкавицата - камерфоните на тъмно са си гола вода, освен тeзи с ксенон, които са рядкост. Направи ми впечатление, е от Гугъл пуснаха Ъп до JB и на старата пръчка Nexus S, което говори, че скоро няма да секнат поддръжката и на последния Nexus.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравяш сексуалното удоволствие да си клиент на БТК

На Глобъл не ми се види по добре stupid.gif

иначе-18,80 350 - минути към всички ,1800 към Рибаком и фиксирани help.gif

В момента сметка под 40 лева нямам сметка със Зелените stupid.gif а аз не съм телефонист

П.П. Толкова ли са зле тия Рибаком,според мен всички са същите гоМна unsure.gif

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Тва ще да е Нексус темата явно, та малко ЪП.

Взех си Нексус 7, да не съм зоНби и да имам и аз нещо неепълско, а и щото тея по ревютата много лъжат.

Не ми се пишат впечатления, че ще излезне, че съм хейтър. :hilezh:

Въпрос. Кой браузър ползвате (сега съм тестер на некъв Делфин), който ем да има фулскрийн (Хрома няма фулскрийн :steinigung: ), ем да има екстрата на Хрома (незнам как и се вика) кат задържиш тапвайки линк да ти даде да си избереш от нагъчканите линкове (7 инча е мъка да го целнеш) кой точно всъщност искаш ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...