Jump to content

Recommended Posts

В последно време се регистрират нови и нови съфорумци с единствената цел СПАМ,спам и спам,което изключително много дразни :motz: :motz:

Няма ли начин да се направи примерно като в Ходна форума,трябва да имаш минимум 50 мнения за да можеш да публикуваш тема?

Адрес на коментара

Администраторите работят по въпроса, Анди добави защити, но отново се регистрират спам юзъри. Вече почваме да си мислим, че са ръчно регистрирани ботове :gruebel:

Адрес на коментара

Промених допълнителния въпрос за регистрация като се надявам това да ги спре този път. Сега изисква дума, а не число и освен това трябва да е написано на кирилица. Вероятно е въпрос на време докато отново започнат да прескачат и тази "защита", но по-странното е, че captach-а та също ги пропуска :unsure:

Адрес на коментара

Промених допълнителния въпрос за регистрация като се надявам това да ги спре този път. Сега изисква дума, а не число и освен това трябва да е написано на кирилица. Вероятно е въпрос на време докато отново започнат да прескачат и тази "защита", но по-странното е, че captach-а та също ги пропуска :unsure:

Браво! Аз мисля,че това е доста добро решение :rolleyes:

Ок,попринцип грам не ги разбирам тези неща и не съм бил модератор на сайт,но за да се регистрира нов потребител не се ли изисква предварително одобрение от модератор или админ? Ако не,то този метод няма ли да върши работа? :gruebel::zustimm:

Редактирано от Au(90)di
Адрес на коментара

Ще свърши чудесна работа, ако бяхме мини форум с по 10на регистрации на ден. Уви ако искаме потвърждение на всяка регистрация от администратор трябва да седя по някой друг час на ден само това да правя :)

Адрес на коментара

Скоро се регистрирах в един UK форум за SNG- свързано е със сателитна трансмисия, там регистрацията ми отне над 10 минути, бяха зададени 5 въпроса на който като не отговориш правилно трябва да минат 24ч за да опиташ отново, не съм убеден, но мисля че имаше право на 3 пъти грешни отговори, въпросите бяха свързани с SNG и един въпрос обща култура. След което лично модератор ми беше писал на мейла, да потвърдя регистрацията си. За личното потвърждение ОК- тъпо е, но защо не зададем три не чак толкова елементарни въпросчета свързани с Ауди например? Или ботовете успяват да прескочат и този вариант?

Адрес на коментара

Ще свърши чудесна работа, ако бяхме мини форум с по 10на регистрации на ден. Уви ако искаме потвърждение на всяка регистрация от администратор трябва да седя по някой друг час на ден само това да правя :)

И това е вярно :hilezh:

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...