Jump to content

Audi B4 quattro


Recommended Posts

До колегата AALEXANDROV ,защото не намирам добри А6/100 , а зимата идва и май ще я прекарам из планинските курорти!

До колегата PESHO OT MARS какво им е на климатрониците?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи какви пари ти се дават за реша дали ми се продава мойта кола :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А3 само по табели може да се мери с quattro-то на 80ките ;)

И все пак измежду изтормозените има такива дето вече са реставрирани и в отлично състояние - външен вид, ходова част, задвижване, мотор ;)

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:zustimm:My link Ако бях на твоето място колега,без да му мисля много много щях да взема ей тва бижУ.Много стегнато ми изглежда,ама за сега вариянт 2800 cm3 остава по-назад...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колегата AALEXANDROV ,защото не намирам добри А6/100 , а зимата идва и май ще я прекарам из планинските курорти!

До колегата PESHO OT MARS какво им е на климатрониците?

Колега, тук във форума има няколко отлични Б4, но бюджетът им е х2 на тези в мобилето. Имай предвид, че трудно се намират вече Б4 и 100 в добро състояние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колегата PESHO OT MARS какво им е на климатрониците?

И двете коли са с Диавия или както и викат тук Диария. Малоумно талянско творение слагано допълнително което рано или късно ти отравя живота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото си намериш. Климатроника все пак си е екстра, има шанс нещо да запече и т.н. но все пак говорим за оргианлдъ климатроник който като го поправиш ще разчиташ че няма утре пак да се строши. Да не говорим че не съм 100% запознат от кои ECU-та но там има и моторна информация която можеш да достъпваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка, докъде стигна изборът на кола? Ако вариантът с куатрото идва скъп, защо не погледнеш нещо на предно. Ауди общо взето са с тежка предница и нямат проблеми с проходимостта в зимни условия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...