Jump to content

почнаха да ми горят поголовно крушките


Kissman

Recommended Posts

Колеги,от 2-3 дена се боря с проблеми с крушките...отначало единия стоп-казах си е,случва се...заедно с него обаче и мигача почна да ми прави проблеми,смених ги и щях да забравя за случката ако на другия ден не ми изгоря крушката този път на другия стоп,смених го но продължи да ми изписва грешка че имам още някъде изгоряла крушка-оказа се единия халоген за мъгла!?След ден,два ще сменя и там крушката но днес вече ми разби нервите пищенето на бордовия комп че единия заден габарит е изгорял.....какво става незнам????!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери напрежението, което алтернаторът подава, измери на клемите на акумулатора преди да си съсипал и него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е проблем... аз сменям крушки на месец поне 2! този месец десен фар и на стопа крушката за мъгла.

сега мисля да свалям таплото че 4-5 крушки несветят (дълги, една на километража т.н.) вчера забелязах че не свеки път лампите светват в купето само кат им е кеф... бива

Редактирано от bizkitnas88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериозно ли не е проблем?

Може конкретния случай да е каръшки но аз за 25 години шофиране съм сменил не повече от 10 крушки изобщо.

Проверете си зареждането както е обърнал внимание колегата по-горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а в какви граници трябва да е това напрежение ?Впрочем и аз смятам че не е нормално толкова често да горят крушките...

Редактирано от Kissman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз смених 3 крушки на едно и също място за 7 месеца и си мислех, че ми има нещо на колата, после гледах тоя филм

(на 3:40 от филма) и разбрах, че най-вероятно проблема е, че самите крушки са си шит.
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично сам го проверявал напрежението и е наред а проблема е същия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам вече какво да мисля,но има резон и в това което се каза-че крушките които продават са некачествени и нетрайни,както и законите на Мърфи че всичките крушки изгарят по едно и също време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с крушките с прецизно заложен живот ми се е случвало веднъж, когато в един ден умряха и двете H4. Рових за бушони и какво ли още не и всичко си изглеждаше наред. През първата бензиностанция взех едни осрам и от тогава проблем не съм имал (близо 2 години).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...