Jump to content

Газов инжекцион за Ауди А4 1.8


Recommended Posts

Здравейте, наскоро си купих Ауди а4 авант 1.8(125) 1998. Преди това имах Хюндай акцент на газ и бях много доволен.

Много ще съм благодарен ако някой ми помогне в избора на правилна уредба за моето Ауди. Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото съм запознат, този мотор трябва да е ADR и не е особено капризен към ГИ. Лично съм настройвал ГИ AG Zenit на Пасат с такъв мотор и щом с този първобитен Zenit върви добре, значи каквото и да избереш, няма да сбъркаш. Много по-важно е, кой и как ще го монтира и настрои. Трудно ми е, да ти опиша, на какви находки попаднах, като се хванах, да пооправя въпросния Пасат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора газова карам на въпросния двигател. Първата беше Тартарини, сега съм със Стефанели. Никакви проблеми не съм имал :)

Редактирано от RaDi_b4
Цитиране на целия предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Фобос1 е отличен избор, в момента е с най-голямата гаранция на пазара от три години или 100 000км., което не е за подценяване, при добре направен монтаж няма да се налага правиш абсолютно нищо по газта. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Фобос1 е отличен избор, в момента е с най-голямата гаранция на пазара от три години или 100 000км., което не е за подценяване, при добре направен монтаж няма да се налага правиш абсолютно нищо по газта. :zustimm:

Благодаря за полученият съвет, мога ли да знам обаче каква е цената на това газово и каде са най- блиските сервизи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора газова карам на въпросния двигател. Първата беше Тартарини, сега съм със Стефанели. Никакви проблеми не съм имал :)

Защо замени тартарини, един приятел имаше такава и беше много доволен? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо замени тартарини, един приятел имаше такава и беше много доволен? :)

Защото пое към ловните полета... :) Беше на 8-9 години слагано в Италия, но просто си умря. Сега със Стефанелито съм даже по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се видях с един приятел и той се е сдобил с Ауди като моето само, че 1.8 турбо(куатро) Сложил си е Ланди ренцо, засега няма ядове казва че разхода му е добре а вървенето като на бензин. Някой деуг има ли впечатления относно тази марка? Благодаря предварително за мненията :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такъв,и съм с твоя мотор.Държи добре,разхода 50/50 града и дълго е около 10л.Вървежа наистина може да се каже че е като на бензин.Няма ядове,само редовно сменяне на филтрите се иска,като на всеки ГИ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм с ГИ Ланди-Ренцо, мотора работи перфектно и разхода ми е идеален - 12-13/100 градско и 9-10/100 извънградско, така че слагай смело :gut:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съдът отсече своята тежка дума, Ланди ренцо ще бъде монтирано на това Ауди! Но остава един важен фактор, от

много хора съм чувал, че освен хубаво газово ти трябва и добър майтор? Така,че може ли някои да ми препоръча майстор в района? :help:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това им е официалния сервиз според тяхната страница или можеш да питаш landir от форума за да те упъти по-точно:

Стара Загора:

Адрес: кв. "Индустриален", склад 332

Телефон: 00359 42 628030

Мобилен: 00359 886 740878

Лице за контакти: Младен Томов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви питам какво трябва да проверя по газовия инжекцион - купих кола ( a4 адр ) карана 5 години с газов инжекцион BRC , върви си много добре на газ разхода е 12 газ на градско ( София ) , но се чудя каква профилактика ще е добре да се направи ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евентуално филтъра и да и направят една профилактика ако се налага. Ако нямаш оплаквания може да смениш само филтъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...