Jump to content

предна седалка


fifo_ss

Recommended Posts

колеги, имам въпрос.

Какви седалки,(от каква кола) мога да си сложа на ауди-то ?

АУДИ 80-Б4

моите нестават за нищо (предни).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за нахалството че пиша тука но не искам да правя същата тема за същият проблем ... тааа за Б3 87' какво бихте препоръчали? Много неудобни ...като покарам да кажем повече от 100 км кръста и гърбът ме лудват от болки...пък да не кажа че ако съм с ремарке и кат почне да подскача все едно се возя на някое дюшеме ... така са ме ядосали тия седалки :@

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става от ПАСАТ и от ГОЛФ сас малка разлика че на ПАСАТА от кам вратата седалката кадето влиза вав релсата това нешто е неподвижно ана АУДИТО е подвижно наи точно може дасе разбере когато двете седалки са едно до друго моита е от ГОЛФ 3 наистена че теса по меки особенно на ПАСАТ б4 повече информация ще дам утре да погледна по точно да я погледна зада не дам повеждашта иформация ште дам по обширна информация точния монтаж зада неви подведа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявамсе но неми остана време днес да я погледна как точно става размяната на седалките от ГОЛФ3 или от ПАСАТ Б3.Б4 понеже колата я ползваше днес бащами но утре щесе постарая да я огледам и да дам точно обяснение предварително БЛАГОДАРЯ ЗА РАЗБИРАНЕТО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По моргите е пълно с Б4 - не се занимавай с тъпни, а фАни си намери запазени седалки от кола като твоята. Ако си със стандартния тъмно сив салон, даже и цвета ше си уцелиш.

Седалката на Б4 ако е в нормално състояние, е мега удобна. :zustimm:

За мен смяна на седалки с некви други е пълна цигания и става супер грозно - седалките в един цвят отпред, отзад в друг, корите на вратите и те различни... отврат. :rolleyes:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съгласен съм.ще те послушам и ще обиколя моргите.

Редактирано от RaDi_b4
Цитиране на целия предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че си от София - направо ти казвам къде да отидеш и ще има със сигурност много такива седалки.

Клубните морги са две - на Спас (more) и на Емо (emsi audi).

Редактирано от RaDi_b4
Цитиране на целия предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега къде е тази морга на Спас(more)?

На Спас е зад Топливото на Владимир Вазов - мисля, че Враждебна се водеше квартала.

На Емо е в Кумарица (Нови Искър).

И двамата са точни момчета и ще свършат работа. :zustimm:

Редактирано от connor cane
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

горе доло каква цена варвят наистена това е наи добрия вариант дае оригинална за моделаси аз сложих понеже вав нашия раьон неможах даси намеря и затова ми се наложи да сложа от друга кола вав случея от ГОЛФ но си тарся оригинална но в повечето случеи винаги лявата или е вчупена или изкривена или продадена малко иформация каде има щтеми е от полза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...