Jump to content

Ремонт на клапите на парното на Ауди 80 Б4 без демонтажа на таблото


izzo17

Recommended Posts

На 5.12.2014 г. at 16:38, diadoivan написа:

Иво, аз съм Иван от Стара Загора. Имам В-4. Вчера и днес смених радиатора на парното и направих клапите. Без сваляне не става, защото клапите са в кожух свързан с вентилатора. Един рязал в средата през челния панел и "оцапал" пейзажа. Не е сложно свалянето на таблото, а поставянето. Но общо взето, не е кой знае, какво?!

Става колега,оправих ги без да повредя нищо,трета година парното ми е убиец след 20 мин.работа ме карат да го спирам.А и на един колега с Б4.

Редактирано от kulishev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 78
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колега можеш ли да прикачиш актуални снимки от претапицирането защото тези от първия пост не се виждат а и моята има нужда?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, emsa025 написа:

Колега можеш ли да прикачиш актуални снимки от претапицирането защото тези от първия пост не се виждат а и моята има нужда?

Преди 16 часа, emsa025 написа:

Колега можеш ли да прикачиш актуални снимки от претапицирането защото тези от първия пост не се виждат а и моята има нужда?

На 10.01.2018 г. at 16:30, kulishev написа:

Става колега,оправих ги без да повредя нищо,трета година парното ми е убиец след 20 мин.работа ме карат да го спирам.А и на един колега с Б4.

За съжаление не съм снимал, но съм ти обяснил подробно как става,не е сложно,трябват ти около три часа и половина.

Just now, kulishev написа:

За съжаление не съм снимал, но съм ти обяснил подробно как става,не е сложно,трябват ти около три часа и половина.

Имаше снимков материал в форума и реших да пробвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.01.2018 г. at 16:15, emsa025 написа:

Колеги някой има ли снимките от първия пост на колегата, че вече не се виждат от линка?

https://photos.app.goo.gl/3OqrVpt16vyF9EZu2

пробвай този линк:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...