Jump to content

Ауди V8 4.2


Recommended Posts

2-3 ли? само аз познавам 2ма души които имат такива в пловдив!!! ;)

Е аз не съм виждал друго в Пл. освен едно - пък и то и него рядко го виждам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото сайта www.audiv8.com е уникален :))) Искам като стана чичко-паричко да си поръчам едно такова V8 и на пук на разход и мощ да си джиткам из София с него със 40-50км/ч ;)))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съседа ми изка да си взима такова щото му откраднаха Черокито.

Спомена цена от 12 до 15 хиляди (той за толко си взе BMW 850)

Има ги много ама никой не ги кара.никой не ги познава тези коли за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е това причината.... Поддръжката е умопомрачителна ;)

В същото време вече са много стари, а годинките винаги си казват думата :)

Редактирано от tsvet40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди време имаше една банка в пловдив АГРО БИЗНЕС БАНК та пловдивските тарикати/шефовете/си бяха поръчали една дузина такива всичките масленозелен металик абе бяха нещо не описуемо особенно като ги паркираха едно до друго пред банката :);) само дето сега едини яот шеф е в панделата другия избяга в африка а третия умря ;) тези мои познати които имат такива аудита са ги взели от тях само дето вече са в трагично състояние!!!едното особенно имаше адски проблем с климатроника как го пуснат и яко се запотяваха стъклата от вътре и не можеше да се кара изобщо ,колата я закараха до германия за ремонт и там не можаха да я оправят....накрая не знам кво е станало ;) инак колата е ;):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ограничена серия е, ...

защо пък ограничена?

правят го от '89 до '93 . За 5 години мисля че са направени доста.

Ако влезеш в мобиле де ще се обедиш колко са

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблем с климатроника как го пуснат и яко се запотяваха стъклата от вътре и не можеше да се кара изобщо

Да му смени поленовия филтър. ;):wall::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мършав.. само 280 коня... за такъв обем ама сигурно въртящия момент е добър.. ще ми се да покарам някоя да видя как е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе тия снимки дето си ги постнал не са от една и съща кола...виж на едната тапицерията е светла кожа, а на тази дето е снимана отзад с отворената врата е с тъмен плат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мършав.. само 280 коня... за такъв обем ама сигурно въртящия момент е добър.. ще ми се да покарам някоя да видя как е

400nm как ти звучи ?:) моята е 202...;))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мършав.. само 280 коня...

На този V8 като му се турат две огромни турбини,една от лево и една от десно,

и като стане 700-800 коня от рас, то тогава ще те питам: Мършав ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото сайта www.audiv8.com е уникален :wall:)) Искам като стана чичко-паричко да си поръчам едно такова V8 и на пук на разход и мощ да си джиткам из София с него със 40-50км/ч :bia:))))

И аз така искам ;)

е някой ден дано да станем "чичко-паричко" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом не го знам значи на истина е много рядко ;)

:wall: искаш ли тогавав да ти споделя няколко други "редки" модела да видим дали ще ги отгатнеш? :)

Малко по-общо инфо за този автомобил:

- това е директният отговор на Ауди срещу Мерцедес S-класа и БМВ 7ма серия

- това е единствената лимузина по това време с перманентно задвижване на 4те колела

- това е единствената лимузина по това време с опция да си я поръчаш с ръчни скорости

- ускорението и поведението на пътя присъщи на този автомобил били непознати на конкуренцията до този момент

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да 400 Nm е прилично число :)

Малко съм разочарован от новата S6 V10, по-бавна е с цели 5 секунди от БМВ М5 от 0-200 км/ч, затова очаквам другото S6 да е по-бързо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мършав.. само 280 коня... за такъв обем ама сигурно въртящия момент е добър.. ще ми се да покарам някоя да видя как е

Вяртящият момент е 400 Нм!!!! :)

абе тия снимки дето си ги постнал не са от една и съща кола...виж на едната тапицерията е светла кожа, а на тази дето е снимана отзад с отворената врата е с тъмен плат...

Не са да - просто избрах по-яките от няколко V8-ци ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...