Jump to content

Когато се опитат да спрат в теб...


arhimed

Recommended Posts

Малко да раздвижа.... тоталка -> от моя глупост може и каско да няма :Х

Така преразглеждане на бюджета - съвет може някой да я е проверил - http://bomiauto.cars.bg/u900879 това ?

Позитиви/Негативи ? - Тва е т.н. първия и най-просT V6 -> разчитам и най-малко чуплив ? или бъркам

Редактирано от arhimed
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Малко да раздвижа.... тоталка -> от моя глупост може и каско да няма :Х

Така преразглеждане на бюджета - съвет може някой да я е проверил - http://bomiauto.cars.bg/u900879 това ?

Позитиви/Негативи ? - Тва е т.н. първия и най-просT V6 -> разчитам и най-малко чуплив ? или бъркам

Тая съм я гледал в италянското мобиле беше на 500 000++ км.От където и да го погледнеш тва си е покойник.

Само как са лъснали двигателя :steinigung:/>

П.П.Кво стана с каското ти незнаш ли дали си платил или не?? Щото пишеш "може" имаш или нямаш??

Редактирано от melano
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам каско, но последния превод по вноска не е осъществен :stupid: и на 28.12 като ходих полицата е невалидна.. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам каско, но последния превод по вноска не е осъществен :stupid:/> и на 28.12 като ходих полицата е невалидна.. :steinigung:/>

Ей тва се вика каращтина, тия не ти ли се обадиха да ти напомнят ,че закъсняваш с вноската??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз тази година катастрофирах с служебната кола - пасат 3!

Само за калник , радиатори , преден капак , броня / труд и части втора ръка / - 1600 лв.

Мислих си че е дарак и навсякъде ще има части ама ... :rolleyes:

Нямах каско ама след ремонта , направих , защото не ми се влиза пак в тоя филм на ядове бягане и занимаване с морги!

Успех с намирането на "новата" кола!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и не съм получил известие, 2 вноски са платени 3тата просрочена и капут, казаха да не се надявам :wall: :wall: :wall: :wall: сега търся нещо сходно - ефтино ако може с Т да е чудесно - яд ме е само че май ще трябва да се ходи до банката отново :X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая съм я гледал в италянското мобиле беше на 500 000++ км.От където и да го погледнеш тва си е покойник.

За 2000лв ще има напълно ремонтиран/профилактиран мотор, цената е добра, а БомиАуто се славят като едни от най- малко мамещите автокъщи :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и не съм получил известие, 2 вноски са платени 3тата просрочена и капут, ...

Tук с пълна сила важи приказката, "Тариката, с двата крака ... " .

Всички си правиме застраховки и знаеме кое как и кога .

"Господ дава ама в кошара не вкарва", както са казали старите и патили хора .

Не искам и за секунда да си представям кокво ще се случи с Господина ако

му е било такова отношението и към ГО-то и се окаже че и то е капут .

При един насрещен иск от застрахователя на другия участник в ПТП ,

направо ще му вземат къщата, жената, децата и душата и пак ще има да дава .

А дано да са милостиви, ама на дали, дано всичко приключи бързо и всички да са доволни .

Редактирано от V.8
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си вината си е моя че съм пропуснал вноската на каското но не смятам да обяснявам причини и прочее, гражданската си е ок - платена на веднъж и отдавна представена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за да не отварям нова тема в "какво ауди да си купя" малко впечатления ще дадете ли :)

1. http://www.cars.bg/u885409

2. http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11354897599088591&f1=details&slink=1mly2s

3. http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11353865749138066&f1=details&slink=1mly2s

2те АДР-ки ме влекат с това, че има минимален шанс да са на сходни КМ 1.8T/Q просто ми е огромната слабост :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вчера 1.8Т Q Avant 96-ма и съм направо влюбееен :) очаквайте снимки, взех го сравнително евтино за сметка на интериозни забележки който... ще се махат една по една :):dance: :dance: :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вчера 1.8Т Q Avant 96-ма и съм направо влюбееен smile.gif

Честито. Много безаварийни! И умната, защото според мен това с каското е заслуженото ти възмездие. Според мен си 100 % виновен в ситуацията с ПТП то с предходния автомобил.

Сега вече имаш обеца на ухото. bia.gif

Да те радва колата и да те слуша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:))))))))))) Ради 2ра ми е, да не земат да ми свършват обеците и да прав си :steinigung:

Станиславе ами ... поне твоята салона и беше повече от хубав и сега 1 мааалък трансплант и ... рай :)

Ето я да и сменя задните гуми че беха с някакъв дот от 2006....

Има забележки основно салонни по механичната част е изрядна :dance: :dance: :dance:

421357730149.jpg

711357730175.jpg

161357730198.jpg

101357730223.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...