Jump to content

Махагон ауди 100


GOCATA

Recommended Posts

Сваляш корите и отзад на лайсните има нещо като нитове,махат се лесно и поставяш другите лайсни,с таблото е по игра,

защото махаш жабката,съответно под волана кората,и стигаш пак до същите нитчета и пак същото,ако не си го правил се зареди с търпение :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз много се дразня от тези пенсионерски ламперии.Виждал съм върху тях да облепват с някакво фолио тъмен цвят или онази имитация на карбон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш корите и отзад на лайсните има нещо като нитове,махат се лесно и поставяш другите лайсни,с таблото е по игра,

защото махаш жабката,съответно под волана кората,и стигаш пак до същите нитчета и пак същото,ако не си го правил се зареди с търпение hilezh.gif

Да може и така zustimm.gif щото нямаш Еърбег,но на А6 както казах се сваля таблото.....

И аз много се дразня от тези пенсионерски ламперии.Виждал съм върху тях да облепват с някакво фолио тъмен цвят или онази имитация на карбон

Зависи от вкуса,...мен нещо повече от тъмния махагон,няма кое по да ме кефи...като сменях таблото ,новото беше с оригинални сиви с карбонов ефект лайсни.....излетеха със 100hilezh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да може и така щото нямаш Еърбег,но на А6 както казах се сваля таблото.....

Аз съм точно с А6 и когато махахме старите лайсни точно така протече операцията -

маха се кората под волана,а пред пасажера свалихме жабката,мисля имаше и някаква метална планка и се стигаше до нитовете,

не аз го направих,а помолих човек дето го е правил хиляди пъти и за 10 минути бях без лаисни,таблото остана недокоснато :hilezh:

--------------------------------------------------------------------------------------

И мен ужасно ме дразни тоя интериор в цвят Скрин,когато поставих карбона се почувствах много по-добре :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз по принцип съм твърдо против разни карбонови и другия фолия, но ето как завърших и аз:

IMAG8337.jpg

Tака и не можах да измисля по какъв начин да докарам сивия цвят и ефекта на дран алумин, които да паснат с разни други сиви неща по колата. Сега макар да е фолио в купето е далеч по-свежо наживо. Бих го заменил само за истински карбон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно е станало и на мен не ми харесват тези карби лепенки,то остава да почнат да ги лепят по фаровете и стъклата на автомобилите,само там май не съм виждал :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е снимано с телефон и не се вижда както е наживо точно, но същото нещо го има и в тъмно сиво, почти черно. Ня някои коли може и да пасне по-добре от баналния вече карбон.

Предполагам и други варианти ще има, но не съм задълбавал понеже ми трябваше точно такъв цвят.

За пианолака какво ви е мнението? Аз колкото и да го мисля, все ми се струва че не седи акто на мястото си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно се поддържа черното,това с "драния" алуминий го има по новите BMW-та и там стои много добре,не толкова стилизирано и предвидимо като карбоните разни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналните карбонови са много красиви rolleyes.gif

Фолио карбон е отврат,от 200 километра се вижда ,че е гадна имитация и се излагаш като кифладжия hilezh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналните карбонови са много красиви

Така е,но си е късмет да намериш :zustimm: .

До сега съм видял само една С-ка с карбон при чичо ти Спас и го отнесох като куцо пиле - домат :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е,но си е късмет да намериш zustimm.gif .

До сега съм видял само една С-ка с карбон при чичо ти Спас и го отнесох като куцо пиле - домат hilezh.gif

Искам сМинки на колЪта(може и на ЛС.) :)

Тоя цвят ми е любимият rolleyes.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на вкус е май цялата работа.Аз съм с тъмен махагон и си ми харесва така.В никакъв случай не бих го облепил с фолиа и т.н.

Това при А6.

Светлият махагон при 100 и 80 е наистина куц.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даа....и мен ме кефи,особено като го полирах лятото....всъщност това си е истинско махагоново дърво покрито с 2мм. лак и дори да има дълбоки деруги излизат като де изшкури и после полира....

CA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше,ти нямаш сърце батя.

Виждам лятото на двора как ще изпия няколко туби бира с полир-машината в ръка bia.gif

Сваля ли го? huh.gif Че тоя от таблото е малко куц за сваляне unsure.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалях го..ама по горе колегата е успял да свали лайсните без демонтаж на таблото...аз не си представям как е успял,но....може и да става,но ще е мъка..

CA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашо /адаши сме :zustimm: /въобще не беше трудно.

Просто се възползвах от услугата демонтаж и монтаж на закупените елементи :hilezh: .

Майтапа настрана, Кирето /момчето при чичо ви Спас/ми свали старите и постави новите за 15-20 мин.

Тези на вратите сам си ги поставих ,защото корите бяха свалени и беше лесно.

-------------------------------------------------------------------

Днес се надявам снега да не ми попречи и ще снимам интериора :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се чини,че тия убави седалки искат ено хубаво пране

Ако визираш мен седалките съм ги чистил и чистя постоянно,просто са по-дърти от колата :hilezh:

------------------------------------------------------------

А и от джи-си-ем толкоз,само 3 мЕгъ пиксИли :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как си ги чистил точно тия седалки? rolleyes.gif

В Бриколажа има много арни спрейчета,дето цвъкаш и после с кърпа обираш и така нЕколко пъти до дет светне :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си луд - само си замазвал. Послушай ме и направи така на хубавите седалки:

Сваляш всичко вънка,целото седалки . Пръскаш с Мелйо и чакаш половин час,на 15 минути може пак да напръскаш да не изсъхва.Обилно отвсякъде.

Мека четка за лъскане на обувки чисто нова,кофа с вряла вода с някакъв препарат вътре,може и от мелйото малко. Търкаш хубаво обилно навсякъде с обилно от видата и препарата.Чакаш още 15-20 мин да разкисне.

Тук на тая стъпка ти трябва водоструйка. Пълниш кофата пак с топла вода и водоструйката да смуче от нея,може пак препарат да сложиш и пръскаш да издуха мръсотията.По кофа на седалка ще стигне,при добро желание може и по 2 кофи на седалка

Плакнеш ОБИЛНО със студена вода и водоструйката.

Оставяш да се изцеди водата и ги оставяш да съхнат някъде(лятото),не на слънце защото и без това са поизбелели.

Като изсъхнат гледаш е така blink.gif и се кефиш кви убави седалки имаш като нови

smile.gifsmile.gifsmile.gif

Тоя цвят с едно хубаво пастиране и ваксиране ще стане уникален,на тъмните цветове става жестоко smile.gif

П.П. Седалка 2 години след като е прана така. В най добрият случай е от 1994 година-виж как изглежда след такова пране

951e53225906567.jpg

07cfb7225906511.jpg

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...