Jump to content

Окачване "Беса" производство на "АС МЕТАЛ"


dpakona

Recommended Posts

Това е много грешна тактика, да махнеш здрав заводски носач и на негово място да сложиш Турско произведение на изкуството .. :)/>/>

Аз съм на същото мнение. Освен това по колко стохиляди километра караш на година та другия месец пак да сменяш? Всеки носач има различна функция и се износва различно - единствено трябва да ги сменяш заедно отляво и отдясно. Да не говорим че това което спомена robobug да смениш само подложките на самите носачи е най-доброто.

Редактирано от TDI_Fan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко в друга посока тръгна темата. Като сваля окачването няма да се хвърли нищо.Ако има здрави носачи ще се използват при бъдеща нова смяна на окачването. На година минавам по 30 и повече хил. км.,освен това биалетките и двете са фира,ако има и 3-4-5 заминали носачи едва ли ще се съглася,че е по-добре да взимам 2 нови биалетки и 4-5 нови носачи за 300-400лв вместо целия комплект и да сменя всичко. Както и да е,другия месец мисля да сменям,ще пиша какво и за колко пари окачване съм сложил.

Какво ви е мнението за рециклиране на носачите? На Симеоновско шосе едни момчета рециклират и ми дават гаранция на рециклираните носачи 100 000км?!? Били ги капсуловали шарнирите и тампоните след смяната като оригиналните,което ми се стори интересен вариант за сегашното окачване като го сваля и сменя с ново?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Взех си BESA от търговец от Варна за 380лв комлекта всичко. Казвам го за информация на колегите тук как върви цената на това окачване. За Б5 става въпрос. Ако изкара 40 000км ще съм доволен,а тези от Спринт ауто явно са решили да залагат на голяма надценка, особено ако пазаруват от производителя на ниски цени :321:

Редактирано от tisho_psg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да вметна инфо. 2 тампона Lemforder по 58 лв./бр. (без отстъпката) и окачването заспа. За чии ви е да купувате турски/индийски/китайски алуминии като проблема е в гумените тампони?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Ето ви сайта http://www.otoyedekparca.com/audi-a4-alt-salincak-seti-komple-1995-2000-21813.html  350 лв, намерих ги но неможах да поръчам, поради доставката, ако някой намери начин ще поръчами аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вметна 12 000 км откакто смених само тампоните - нито те са се разтропали нито нещо друго по окачването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да кажа,като купих колата смених долен ляв носещ носач,2-те биалетки и тампон на долен десен носещ носач,смених ги с трв ,по спомени цените бяха 140лв за носача ,40лв за тампона и 45лв за биалетките,като думите на продавача бяха ,че едната ми я давал подарък за редовен клиент.Вече 30 хил.км. нямам проблеми и се надявам и за напред да нямам де :) Иначе аз бих си взел атек за тая цена колегите казват ,че карат 40-50 хил.км.Приятел наскоро ми предлагаше и ас метал да отиде да ги вземе от турция 4-5 комплекта и щели да дойдат по 350лв на човек ,като включва транспортни и всякакви разходи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Иначе аз бих си взел атек за тая цена колегите казват ,че карат 40-50 хил.км...

Потвърждавам, за сега около 40 000 км и Атек-а не е мръднал, изненадаха ме. Иначе и аз го ядох със схемата "сменявай само разтропания". Сменях 3 пъти по един, винаги купувах Лемфьордер и все нещо се разтропваше след време. Истината е всички наведнъж, та било то и евтини, иначе е мазохизъм, тръгнал ли е един, очаквайте и другите.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои колеги казват, че Атек-а изкарвал само 5-10000 км, дали е вярно защото искам да сменя всичко, но Атек-а ли или Ас-метал не мога да избера и двете са на едни и същи цени. Предлагайте...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Днес си купих Беса ,още не са монтирани .Изглеждат хубави .Надявам се да нямам проблеми. Цена 380 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,ако се съберете поне 5 човека мога да взема окачване на BESA-AS METAL на 350лв,като частите ще пристигнат в Пловдив,ако има желаещи пишете на лични да се организираме.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви сайта http://www.otoyedekparca.com/audi-a4-alt-salincak-seti-komple-1995-2000-21813.html  350 лв, намерих ги но неможах да поръчам, поради доставката, ако някой намери начин ще поръчами аз.

Начин има ама трябват 5-6 човека желаещи Мога да докарам на 300лв комплекта до 2001 и 330лв след 2001г

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Ако се съберете достатъчно колеги за купуване на Ас Метал Беса за 300лв ме бройте и мен :zustimm:

 

Само за инфо - 20 000км минах с бесата,още не се е разхлопала,но някак не я усещам така стегната предницата,както беше...

Редактирано от tisho_psg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...