Jump to content

Кодове на Двигатели ?


stankofm

Recommended Posts

Интересувам се как да разбера всички кодове на моторите на 2.5 тди 150,155,163,180 к.с.Виждам на места,че 180 к.с преди 2004-2003 се води AKE,а след 2004 BAU и т.н....Искам да разбера кодовете на всички разновидности :) Мерси много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеше да използваш търсачката. Ето тук колегата си е направил труда да ги предостави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят сайт Пишеш кода на двигателя във второто поле, или си теглиш всички кодове за Word или Excel.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

И въпреки всичко аз от тези сайтове не мога да разбера кой е моя код. Съжалявам за невежеството, но що годе се ограничих до AVF или AWX. Някой може лид а ми помогне от къде се гледа този код. Колата ми е А4 б6 1,9 ТДИ '02 6 скорости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може лид а ми помогне от къде се гледа този код.

В големия ти талон на колата.

На блока на мотора. При някои мотори е под дясната глава отпред, т.е. лявата, ако си пред колата.

В багажника до резервната гума, заедно с кодовете на екстрите.

Търсиш лепенка, подобна на тази - ЦЪК.

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Благодаря колега от Р.5 видях, че е АVF ( АVF177788) . Какво ли значат цифрите след кода :? Друго нещо което не е по темата е, че нямам лепенката за налягане на гумите и явно всеки си я има, защото никъде не намирам тези данни, а цяла тема ще е безсмислено. Та някои дали има снимка на тази лепенка с наляганията :s za b6 комби ?

Редактирано от Lachoo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега от Р.5 видях, че е АVF ( АVF177788) . Какво ли значат цифрите след кода :? ...

Същото, което значат цифрите на регистрационния ти номер :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...