Jump to content

Няколко въпроса свързани с А6 С5


mladen07

Recommended Posts

Преди три дена се сдобих с Audi А6 С5 Авант AJL.

Има касетофон Audi Concept които като го включа работи, но понякога като трагна да регулирам звукът тои изчезва, изключвам го и като го включа историята се повтаря.

А днес се случи обратното звукът се усили и не мога да го намаля. И още като дам на контакт се чува някакво прещракване и като запаля пак се чува, маи е от касетофона,

но не съм сигурен. Другото питане е защо климатроника мига и как да оправя неработещото надуване на седалките.

Благодаря Ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с касотофона е типичен проблем, потърси из форума.

Мое климатроник мигаше като взех коалта също, нямаше грешки. Оправих го с ресет. За надуването на седалките има теми също, счупена ти е една пластмаска, на която виси жилото. За съжаление там усилието е зверски много и трябва стабилно побългаряване, че пластмаската мисля не се продава като отделна част. Като отвориш седалката отзад веднага ще видиш за какво става дума, прави се но не е супер лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колега DLS, би ли дал линк към теми за седалките ,че аз нещо не намирам такива теми(проблема най-вероятно е в задклавиатурното устройство :wall: )Сори за топика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни тук -

Обърни внимание на централното жило как е окачено с една пластмаска на хоризонталната разпънка. Тая пластмаска ти е счупена на 99% и ще трябва да направиш нов детайл там или да скапълиш нещо от ако не се е разпаднала а прекалено много части пластмаската. Ще трябва въображение, но имай впредвид, че усилието там е сигурно едни 30кила на празен ход :)/>

И още един линк - цък , на последната снимка се вижда ясно идеята.

Редактирано от DLS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...