Jump to content

Мнения за Еверт-Лак и други фирми?


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Тъй като ми предстои процедурата по рециклиране на рефлекторите, се интересувам от вашето мнение и вашият опит с различните фирми.

Може ли да споделите мнения за фирма Еверт Лак относно качеството на услугите им, както и да предложите и други, които предлагат същата услуга и сте ги ползвали? Ако може да кажете колко сте платили, време за работа и цялостно качество на услугите? Интересува ме главно качеството на покритието и времето за което се извършва процедурата, но не на последно място и цената разбирасе.

Благодаря предварително. :zustimm:/>

Редактирано от Creative89
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хромираха ми капаците на огледалата за 70лв преди година и нещо, обаче поради факта, че е на пластмаса стояха по-тъмни не станаха светли като S-ките затова и после ги смених, обади им се най-добре на телефона любезни са ще ти обяснят всичко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега, разбирасе, че ще се свържа с тях, но в момента просто събирам информация от хора които са имали опит с тях и са давали нещо да им се прави.

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, теми и аз четох, но мненията са малко разногласни. Всеки казва нещо различно. Затова реших да попитам директно и да започна нова тема. За да си кажат мнението, хората които са го правили това, а и да видим дали няма някоя нова фирма, защото повечето фирми са отпреди 1-2-3 години. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Еми това ми е идеята с тая тема...не мисля да питам всеки поотелно на лично... :gruebel:

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече 4 години след като в Еверт-Лак ми рециклираха рефлекторите на фаровете и не са мръднали.

Изключително съм доволен от тях!

Редактирано от Docho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Радвам се, че има позитивни страни от нашата работа. Наскоро се сдобих отново с Ауди и реших да посетя форума. Попринцип фирмата се занимава с лаково покритие и метализация. Осново с износ и вътрешен пазар от големи клиенти. Целта ни с частните клиенти е да помагаме на хората нуждаещи се от определени услуги. 

Например относно рефлекторите.

1. Цената на рефлектор варира от 15 до 55 лв. без ДДС в зависимост от големината на детайла и неговото "състояние". 
2. Срокът на възстановяване е абсолютен минимум от 6 работни дни. Пак казвам правим го между другото.

3. Работим с куриерски фирми по желание на клиента. 
4. Ако получите рефлектора, трябва да го монтирате перфектно, защото ако проникне вода, покритието ще падне. Това се случва и с заводските рефлектори, с малки изключения.

5. Гаранция не даваме, но при правилно монтирани рефлектори, може да ви карат с години. 

 

Относно авточастите

 

1. Цените на различните изделия варират в зависимост от големината. Максималната допустима граница като размер на детайл е, 800х300х200мм. Също и от заготовката на детайла.

2. Цените се влияят от вида покритие което е желано. Имаме голяма гама от "огледални покрития". Хром, Тъмен хром, светъл хром, злато, или по избор на клиента от приблизителна цветова гама. 

3. Освен това, правим и фолиево покритие което имитира (карбон, дърво, мрамор и други) но цената може да се каже ориентировъчно на (ЛС)

може да ги погледнете на нашият сайт http://www.ideabg.com/clients/ewert/gallery/

4. Освен това правим и всички всевъзможни металици, мат бои, перли и прочие. 

 

Не искам да звуча все едно предлагам услуги. Просто ако имате въпроси пишете на ЛС. 

 

Ще се радвам да помогна. 

 

Поздрави

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен след година леко пожълтяха декоративните лайсни пред рефлекторите. Самите рефлектори не са мръднали. Със стандартни крушки съм 55/60 вата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожълтяването е в следствие натемпература или влага. Препоръчвам ти да не ги пипаш. Погледни дали е изолиран добре рефлектора.

Поздрави

p.s. Има вероятност да се е получило и от нас, тъй като ако на веждата не е покрита хубаво, след време жлътва леко.

Редактирано от FXTG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За изолирането съм 100% сигурен, все едно лакът на декоративната лайсна е друг вид, спрямо този на рефлектора. Както и да е, работата ви ми харесва и пак бих се възползвал от услугата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно е възможно. Сигурно са правени в два различни цикъла на машината и от там идва разликата.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

абе аз скоро питах за 2 рефлектора за ауди 90 оказа се че цифрата с куриера отива над 100 лв само за рефлектора без гривните аз за 80 лв купих фарове с перфектни рефлектори с счупени щипки някак ми се видя адски скъпо но съмм виждал правени от тях фарове качеството им е на ниво ама цифрата според мен е изкуствено надута щото няма много фирми дето предлагат тая услуга

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Предполагам цената на рефлекторите е ориентировъчна. Куриера взима % от сумата на наложения платеж, това също вдига цената. Колкото до самите рефлектори. Предполагам цената им е била 80 лв. Без ДСС. Близо съм - до сигурен, тъй като при 80 без ДДС става 96 лв. с ДДС. Съжалявам но процедурата е такава... Имаме работници, те работят на машините и искат пари. Услугата бих казал, че не е надута. Но всеки има различно виждане за евтино и скъпо. Да не говорим, че това го правим помежду др. а основната ни дейтност е производство и износ за ски алпийски дисциплини + вътрешен пазар за перални и мн. мн. др.

Поздрави

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май се попрекалява малко, ми се струва ....  :unsure:

 

Сто лева е вече доста скъпо . Последният пък, преди време,когато проверявах беше към 50 лева 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Ако искате по евтино, или китайки или некой часник.

Зафчера идва един коприщенин и иска целия мотор, къде има пластмаса да се лакира с "honda" синьо металик. Казваме му 500 лв. за всьо и той вика мн скъпо. Ями брат, само базата е поне 100-120 лв. + жулене+ шприц кит+ 2 пъти по 2 ръце лак... за колко трябва да станат?

Рефлекторите за лупи са по 15-20 лв. а те са двойно, че и по-малки от стандартен рефлектор. Според мен ако намериш читав (здрав) втора ръка, ама да не са му чупени крачета и е като нов за под 100 лв. двата направо зимайте. Плюс това много търговци последно време се навъдиха и препродават наша услуга..

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип, аз те попитах миналата седмица на лично за Ц5 (фар с лупа) - малък рефлектор под 10см в диаметър и ми каза 35 лв без ДДС, сега казваш 15-20 лв...кое е последно? В смисал, не че съм за 10-15 лв, ама да питам. Аз не съм намерил време да си оправя втория чифт фарове, че трябва да ги сглобя, иначе щях вече да съм ти изпратил мойте рефлектори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

 

Истинското е 15-20 лева, човека се подсигурява, защото не е виждал рефлекторите и най-често казва средна цена. Причината е, че ние определяме цената след преглед на детайла. Идвали са рефлектори с дупки от изгорено при нас и ги оправяме но не за 20 лева, а може би 30. Но това си е направо фар трагедия.. Лупите са по 20тина лева + - както казах

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично питах по телефона и цените къртят обаче че изработаката е ниво не отричам виждал съм 2 комплекта на живо хареса ми много но иеч цената си е качествена не може и това да се отрече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично питах по телефона и цените къртят обаче че изработаката е ниво не отричам виждал съм 2 комплекта на живо хареса ми много но иеч цената си е качествена не може и това да се отрече

 

За това качество е нужна и цена, за да се оправдава. Също ако нещо е направено по наша вина и не е както трябва, го поправяме за наша сметка. Естествено, много шофьори са безкрайно заблудени и мислят, че ще могат да минат тънко, като ни обвинят нас и така ние да покрием разходите. Но ще кажа в кои случаи не приемаме рекламации

1. Ако рефлектора не е бил добре изолиран и е имало нахлуване на влага (влагата руши алуминиевото покритие, както при оргиналните рефлектори)

2. Ако собственика използва крушки по-мощни от допустимите норми. Мисля, че беше 60 W, но не съм сигурен. (покритието на рефлектора изгаря и се нагърчва и ние няма какво да направим по въпроса.

 

Ако се спазят двете правила по-горе, един рефлектор може да изкара много години напред.

 

Ако имате въпроси питайте. 

 

Обмисляме вариант за намаление при количества (все още не сме изяснили колко точно, при каква бройка). 

 

Искам да потретя, че това ни не е основната дейност. Правим го, помежду другото с цел помагане за, реставрирането на рефлектори. 

 

Ако искате, разгледайте нашият сайт. Обновен е и постоянно се обновява, сменен е администратора, защото старият беше трудно да се работи с него.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре чакам да ми пристигнат едни рефлектори за ауди 4000, тотален ребилт на 6 компонента е 160 лв.Ако имам време ще пусна снимки да добиете представа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да измислите едни 15-20% за Ауди Клуб България 

 

Мисля, че колегите ще са повече от доволни , както и Аз  :scherzkeks:

 

Ще помислим в/у предложението. Благодаря

 

Утре чакам да ми пристигнат едни рефлектори за ауди 4000, тотален ребилт на 6 компонента е 160 лв.Ако имам време ще пусна снимки да добиете представа.

 

Най-важното е да те удовлетворява качеството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми колеги,

от името на Еверт ЛАК, искам да ви кажа, че постигнахме решението да получите намаление за определени услуги. Ето и условията. 

 

Трябва ви Фенска (клубна) карта на Ауди България, ще прилагате нейно копие при пратките, или ще е показвате, когато идвате при нас. Какви са намаленията. 

 

1. Намаление на крайна цена на реставриране на рефлектори с 15%

 

2. Намаление на боядисване и лакиране на детайли с 20%

 

3. Намаление на крайна цена на фолиево покритие с 8%

 

4. Намаление на метализация (хром,алуминии, месигн и др. ) с 5%

 

Ще проверявам всеки клиент който дойде от форума, защото имам притеснения за злоупотреба. Намаленията важат за хората които си оправят колите, а не препродават или произвеждат. Демек, ако изпращате постоянно рефлектори, няма как да ме убедите, че са от ваша кола. Все пак да имате най-много 3-4 коли. Не ме разбирайте погрешно. Идеята е да се премахнат търговците които ще се възползват от това намаление и ще препродават. 

 

Ако имате предложения и въпроси, отворен съм да ви помогна. 

 

Поздрави от целия колектив на ЕВЕРТ ЛАК ЕООД

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...