Jump to content

проблем с мигач


anveni

Recommended Posts

Почти при всяко палене ми дава грешка rear turn left signal.Грешката не е активна понеже при натискане на мигача изгасва.Лампата е здрава но за всеки случай я смених контактите и с клемите са чисти от окиси но продължава да дава грешка.Имате ли идея на какво се дължи това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти веднага с рогата.Щом пиша във форум ауди Явно че колата ще е ауди няма да е запорожец я.А колкото до модела А4 е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Колега под инфото на аватара ти пише мерцедес.. :) за това така реагира колегата.

сега до мигача имах един меган спорт 2006 година и десния ми мигач винаги ми правеше подобна грешка на франсето разглобих го изчистих го наместих малко всички ламаринки за + и - напръсках с контактен спрей и повече не съм имал проблем. надявам се и ти така да се разминеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....колата ще е ауди .... колкото до модела А4 е.

И пак даде едно инфо... Да вземеш да провериш и куплунга на платката, или ел.инсталацията около стопа. Винаги има шанс от лоша връзка или "поизгнил" кабел да се случва точно това - променя съпротивлението и дава грешка. А реално си свети. :lol:

Не съм с рогите, но поне да знаем колата... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверил съм според мен де всичко което може да е проблемно.От снопа кабели с буксата към тях няма никакви протривания и никакъв нагар по жакчетата били мъжки или женски.Почистил съм полюсите на лампите и гнездата им макар да нямаха нужда понеже нямаха нито следа от окис или нагар .Единствения леко видим дефект е леко топене на пластмасата около едно от мъжките жакчета но предполагам че става от постоянно светещите габарити /нямам дневни светлини и забелязах че и на осветлението на номера има леко стапяне на пластмаса а от време на време светва и nomber plate laith/.Лампите са оригиналните на колата която е ауди 4 В7 2005г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен пак да смениш крушката с друга марка :nixweiss:. Да не би да е с по-малка мощност от 21W?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не точно по 21 вата са лампите за мигача и стопа а тези на габаритите са също по 21в но светят и двете заедно и може би са свързани последователно та затова светят по слабо а тези за номера са 5в .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........Единствения леко видим дефект е леко топене на пластмасата......

Което се случва от лош контакт и нагряване. Май точно там трябва да търсиш проблема. И на мен ми светят постоянно светлините, но нямам такива проблеми.

P.S.Само че карам 19 годишна В4-ка, а както всички знаем това са неразрушими автомобили :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на б7 силта на светене на всички квшки се управлява от компютър, през ваг-ком можеш да прменяш силата на стоповете, мигачите, габаитите, фаровете за мъгла, дневните светлини и всичко останало, така че поблем може и да е лоша връзк във или при модула за светлините.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...