Jump to content

Реставрация на ал.джанти!


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Направих подарък на колата за летния сезон,взех едни джанти които са прави,но има забележки и се чудя къде евентуално мога да ги отнеса да ги поосвежат и колко пари ще ми излезе.Нямам представа дали са боядисвани преди и т.н.Прилагам снимки на щетите,на една от джантите има изяден ръб,това нз как се оправя,иначе предполагам песъкоструйка и след това боя,но в момента имат блясък на алуминии нз дали могат да се боядисат пак така!Абе въобще гоним фабричният вид на джантите,надявам се някой да знае място с цени и т.н за София.Ето снимки.Поздрави!

Редактирано от apisabvgd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цена за боя на джантите - 80лв, ако проявяваш интерес пиши на лично да се разбереме.

Редактирано от Cyclon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше някъде тук теми, че песъкоструйката наранява повърхността на джантите и не стават хубаво.

Тези дълбоки ръбове се покриват с кит, шкурят се, след това се шкури лака навсякде и се пръска наново.

Така си мисля, че би трябвало да стане работата.

Редактирано от Schnura
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрия начин по който могат да се въстановят увредените места е метал пластик. Има много и различни марки метал пластици, които вършат работа. Хубаво е да е за алуминий, за да няма и разлика в цвета, нищо че след това ще се боядисват.

Лично съм въстановявал наранени от бордюр джанти и става добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич ако още не си ги боядисал, в тая страница разглеждах на скоро интересни идеи ако нещо ти хареса можеш да им звъннеш и да питаш.

http://www.facebook.com/Gworkshop

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...