Jump to content

Предни и задни колони на A4 B5 96


Rage

Recommended Posts

Колеги правя тази тема, защото нещо ми отбагва в крайна сметка да каже някой конкретно какви са размерите на предните и задните колони на А4 Б5 1995-99

Знам предните са 11.5 но въпоса е какъв адаптер трябва за предните? 11 към то 13см? и задните адаптер-а също? Дочух че адаптера бил 11 към то 16см?

Можели някой, който ги е сменял да каже със сигурност какви адаптери трябват и какви колони си е взел?

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме интересува същото, но към автора на темата, вече има отделен раздел "Car audio" в раздел Техника/Електроника.

Редактирано от sweetlioo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам претенции, ако желаят модераторите, да я преместят.

Но дано някой да каже преди да се впусна да ги сменям и да дам излишни пари само за пробата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро ми монтираха, мисля че предните бяха 13ки, задните са елипси и са на кората, не помня точно какви..

Редактирано от Lazar666
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предните говорители фабрично са 11.5см, като без допълнителни модификации може да се поберат максимум 13см. и съответно ти трябва такъв адаптер.

Моята Б5-ца е седан и отзад няма говорители, така че не мога да дам инфо.

Редактирано от TOR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами последно намерих инфо че са наистина 16см елипси и без никакви адаптери, ако има колега да потвърди, ще бъде супер.

Мерси

Редактирано от Rage
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Аз лично нямам монтирани на задните врати но си сложих отзад на кората. Малко се узорих да изрежя дупките със флекса но сега музиката е трепач.

Едни елипси 16/9 на херз и едни 13мм отпред на херз + оригиналните пищялки на вратата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предните как ги захвана към кората ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабрично колоните в кората отзад на Б5 седан са 16см с някакви много странни фланци. Аз моите ги смених като изкъртих старата колона и използвах само фланеца, за да сложа в него други колони и се получи доста добре :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не пускам нова тема ще питам тук...

Аз съм с а4 б5 фейсливтов авант и на задните врати няма говорители. Интересува ме вътре във вратите има ли пуснато окабеляване или трябва и кабели да пускам ако реша да сложа говорители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...