Jump to content

Адаптация и ъпдейт софутер скоростна кутия


Sag

Recommended Posts

така след бая чуденки .и мислене на варианти реших да ребилдна основно кутията

имах вариант да взема 2 ра ръка кутия доста евтино но .. не е решение на проблема

сега ще поръчаме кит за кутията от хидро през първичен вал фрикциони масла гарнитури и прочие ...

ремонта излиза доста над 3 000 лв но ....няма начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 376
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

говорихме с момчето което ще я прави ще се помъчим да и направим перформънс с по устойчив и по яки фрикциони ..

поне да има смисъл цялото занимание ... само едно се чудя като се направи сичко както трябва мога ли да я карам на 650 нютона или трябва да се намалят ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ще я снимам само че имам на по малко мгр нафта без пушилка графиката

после се засили още доста заедно с пушека де ама нямам цифри след засилването ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се уредих по съседски със Стефан с най-новия firmware на кутията и въпреки, че бях изостанал само с една версия.. Разликата се усети веднага!

Който не го е направил, не знам какво чака...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като човек сменил маслото и ъпдейтнал кутията, смея да твърдя, че след софтуерния ъпдейт се усети голямата разлика. От смяната на маслото нищо не се промени, освен може би една идея по плавно превключване на студена кутия сутрин, но може и да си въобразявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има ли значение за олролда 2006 незнам дали е сменяно маслото но ще отида да го сменя тази седмица знаете ли някой читав за софия имам пера и на волана ако има значение за маслото ,че таа съм чувала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес и аз минах през стефан за да ъпдейт скоростната кутия и ефекта е невероятен +1 който не е направил тази процедура незнам какво чака...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-плавно превклюване нагоре и надолу, но най-вече при отнемане на газта и подаване на газ отново"закачането" става почти неусетно.. преди при мен това беше съчетано с удар/ритане, особено на ниските предавки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приключих аз с мойте драми с скоростната кутия бая надхвърлих и бюджета де но поне стана както трябва

някой има ли идея колко е лимита в нютони на кутията ? става въпрос за zf 6hp19

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате що не си купиш една истинска кола да и даваш газ... Каде си тръгнал с тоя дървен кораб... Ако имаш толкова много кеш излишен барем едно 4.2 да беше взел дай още 10 бона сложи му един кит мтм с компресор.. И ето ти бюджетна рс6-ца ;)

Гарантирам ти, че след някой друг месец пак ще я счупиш тая кутия..

Редактирано от itolev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

взел съм си кола за даване на газ в която съм набил колкото това ауди има я в проекти в форума

кутията е направена чисто нова и има подсилване ,, колата ще се намаля но искам да вида колко е тавана на нютоните да знаем как да я мапнем ,,,,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...