Jump to content

Бензинова помпа


gramaton

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Имах проблем с бензиновата помпа от известно време,бучеше при стартиране на двигателя,от време на време и в движение.Днес най-накрая се реших и я смених с нова(VDO),също и горивния филтър.Щастлив и доволен тръгнах към вкъщи,но уви,бученето пак се появи ,по-настоятелно и продължително отвсякога.Изчезва само за минута две след като я запаля и почва.Направо с кеф да ти изкара нервите.Ясно е ,че помпата ще ми бъде сменена с друга,гаранция и т.н..

Въпросът ми е,може ли от нещо друго освен от помпата да се появява това бучене?

 

 

 

P.S.

За капак на всичко,на връщане кучето се изпика на стелката :angry2: Кучето набих,ама пустата помпа не мога :2gunsfiring_v1:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи колега и аз имах същия проблем след смяната на две помпи пак си бучеше оказа се че има на кошницата едно клапанче на маркуча кадето връща горивото във резервара то бучи така смених го и проблема изчезна то задържа налягането във системата това беше при мен успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Да,колега от това излезе.И аз като теб смених две помпи,докато разбера,че е това.Сподели откъде си го купи и каква му беше цената.

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ами колега при мен първо започна да пали малко по трудно и тогава се появи бученето във резервара сега като смених кошницата всичко се оправи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...