Jump to content

ПРОБЛЕМ : Промяна на температурата


maldinesta

Recommended Posts

Здравейте колеги! :) На кратко искам да попитам дали е нормално да се променя температурата?На връщане от село днес колата си беше загряла на 90 градуса,но веднага след като излязох извънградско и температурата започна да пада под 70 градуса ,даже стигна до 60... Но след като влязох в града в градски условия на каране и температурата започна да се вдига...  :(

Редактирано от maldinesta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъп лие тоя термостат,че при мен е същата работа с температурата,доста бавно се качва на 90 а после ту пада ту се покачва пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) е разликата между 15 и 60 не е малко по скъп,а 4 пъти по скъп.Винаги когато остановя накакъв проблем или нередност с колата,се поправя на момента,поддържам си я,но не е в мой стил да давам безбожни пари за най скъпите оригинални части :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не съм чувал за термостат на А4 за 15лв. най-евтиният без отстъпка е 35лв ( по спомен), затова не си заслужава да рискуваш с него, но има не малко теми, в който хората пишат за евтините термостати и как ги сменят за по-скъпи. Аз ти дадох един съвет решението си е твое.

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам колега, но мерси че ме светна.

Колега пожелавам ти със здраве и дълголетие да си я караш, явно в този магазин, където бях аз са нямали по-евтини и затова са ми казали такива цени.

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...