Jump to content

предно окачване на ауди A4 B6


veni 76

Recommended Posts

Привет колеги, имам следния проблем отпред  в предницата на аудито . Имам едно леко пукане одясно като давам и отпускам газ, и другото което ми прави е , като  карам и въртя волана на дясно и ляво има едно чукане отпред някаде в средата . Въпроса  ми е има ли някои представа какво е разбито в предницата. Мерси предварително за компетентните отговори колеги.

Редактирано от veni 76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е или тампон на моторя е много разбит или носачи, по вероятно второто. щом е отдясно, може да е от:

-преден горен

-заден горен

-преден долен

-заден долен

 

примнерно... =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре БОБИ,  пукането одясно е от нчкои носач предполагам , чувам го горе , но това с въртенето на волана се  чудя какво е . Ти как мислиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е от тампона на мотора-при мене ситуацията беше следната-като минавам примерно през гърбици или като го ускорявам и се чуваше едно яко пукане.После при моя човек и веднага работата излезна наяве-ляв тампон на мотора на А4/В6/,който е със датчик вътре в него---Поръчка на нов,чакам щот беше над 200 лв.----С него смених и тоя тампон,който е на скоростната кутия,че беше и той заминал/и там пари/.----Тоя тампон на мотора просто беше механически скапал се/това е все едно гледаш една консервна кутия и си и изрязал капака/ и не подлежеше на никакви заварки,иначе е от алуминий---Ще гледам да ги снимам и покажа---После само нафта.Аз съм с мех. 6ст. кутия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колегата явно проблема е другаде-тука едно фото на тампоните дето съм сменял/вляво е тоя на скоростната кутия/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

маистора  прегледа и не откри нищто. Притесняваме това което прави . Когато карам на 1 скорост и започна да въртя волана бързо на дясно и след това в ляво, то в един момент колата се залюлява и тогава  отпред   мисля че в средата или в дясно ,не мога да кажа с сигурност започва да чука.  . като завъртя на ляво чука само.  Не е нормално да сменя всичко за да разбера , затова ми се искаше ако някои му се е случвало да сподели. Благодаря на отзовалите се :respekt:

Редактирано от veni 76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Все едно слушам себе си. И аз имах (и все още имам де, днес ще ходя да оправям проблема), чукане във волана като въртя наляво-надясно. Всички майстори само едно - всичко е ОК. Оказа се накрая, че е кормилен прът. Най-добре намери втора употреба. Нов ще ти дойде прекалено скъп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...