Jump to content

Кожен салон


sagiboy

Recommended Posts

  • Отговори 66
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Малко снимки от салона. Само остана да намеря читав s-line волан, че нещо не мога да нацеля напоследък.

 

image1.jpg

 
image3.jpg
 
image4.jpg
 
image5.jpg
 
image6.jpg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не е ел, не ми се сменяше захранващия кабел иначе имаше едно добро ел салонче чиста кожа обаче. Иначе съм доволен как се навързаха нещата, черни духалки, черен клима юнит, нова топка за скоротния лост, нов волан, нови хромирани копчалъци за ръчната и фаровете. Сега ще поръчам една алуминиева централна конзола, че много ме кефи и може би нова пластмааса на таблото :) Търся и читав s-line волан, само да продам един който имам обаче е леееко протрит ама не ми се правят полвинчати неща.

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не, пиано лака върви с лайсните и таблото и като цяло не ме кефи - става катафалка вътре, алуминийчето ще седи супер :)

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намажете си салоните с крем Нивея но този който е по-рядък. Преди това се почиства със сапунена вода с гъбичка за чинии и се подсушава. Алкантарата като стане на топчета се минава с машинка за чистене на пуловери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От един от Техно магазините си купих машинка за дрехи на Сингер с регулиране на височина на почистване за около 25лв, върши идеална работа за алкантара :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех с машинката... Алкантарата един път изпуснеш ли я да стане на топчета е за боклука.. Сигурно само в българия я има тая схема.. Има си подходящи препарати и те не и дават да става на топчета. Проблема е, че има олигофрени които я мокрят с вода за да я чистят и направо и ебават майката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех с машинката... Алкантарата един път изпуснеш ли я да стане на топчета е за боклука.. Сигурно само в българия я има тая схема.. Има си подходящи препарати и те не и дават да става на топчета. Проблема е, че има олигофрени които я мокрят с вода за да я чистят и направо и ебават майката...

 

 

Подкрепям, предишната ми кола беше с алкантра и неграмотниците на мивките я приключиха. То и аз не бях запознат как се поддържа и все си мислех, че те са наясно. Стана на топчета и накрая я претапицирах предните седалки и стана перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Успех с машинката... Алкантарата един път изпуснеш ли я да стане на топчета е за боклука.. Сигурно само в българия я има тая схема.. Има си подходящи препарати и те не и дават да става на топчета. Проблема е, че има олигофрени които я мокрят с вода за да я чистят и направо и ебават майката...

Това е така, но като примерно си купил така колата, като я минеш с машинката, след това спокойно може да се поддържа с препарати.

Редактирано от gibonass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...