Jump to content

На какво се дължи това?


Recommended Posts

Здравейте,
притежавам ГИ Бардолини, впечатление ми направи следното нещо! Колегата ми има също ГИ Бардолини, само че разликата е там, че при смяна на филтъра за течната газ (моя на 10 000 км., а при него на 18 000 км.) осезаемо се видя как на моя филтър отгоре беше покрит с кафеникави прашики, а неговия не и също моя между ламелите беше пълен, а неговия не.
Съмненията ми са за замърсена бутилка при монтажа или мръсна газ, като аз зареждам само на ЕКО, а той на Лукойл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях чел някъде из форума за прекалено замърсена газ на Еко и Петрол, и че създавали проблеми и на инжекторите. Не ми се искаше да вярвам, но явно наистина на Еко газта е замърсена и ще се наложи да започна да зареждам от другаде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

На мен ми се случи същия филм,само че на Шел.Винаги наливам 20лв почти година,след това ми се наложи да налея до горе.Колата взе да придърпва,сеца не върви.Филтъра във изпарителя бе страхотно задънен с ръждиви пърчета,изчистих го и колата тръгна.Възможно е да има ръжда в бутилката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях чел някъде из форума за прекалено замърсена газ на Еко и Петрол, 

Аз лично винаги зареждам на ЕКО и съм много доволен. Скоро сменях филтрите и бяха доста чисти като за 17 000км. Едва ли замърсяването ти е от газта на ЕКО.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не колега не си ме разбрал. Аз филтрите ще ги сменям след 2к километра и тогава ще пиша в какво състояние са при 98% зареждане от Еко. Просто бях чел, една тема със снимков материал и затова писах. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...