Jump to content

Audi 100/A6


Val

Recommended Posts

Kolegi, zapo4na da mi sveti postoqnno svetlinata za zaden hod. Nqkoj moge li da mi kage kade se namira ma6inkata za zaden hod i ot kade e dostapa do neq, za da ne se lutam naprazno, dalgo i sku4no !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1во. пише се само на КИРИЛИЦА. Majmunica не се толерира

2ро. Това е Главен форум и не се обсъждат проблеми свързани с ремонт на колите. Имаме си отделни форуми за различните модели Ауди, там трябва да си пуснеш темата

3то. Добре дошъл

4то. Уффф, ще преместя темата, че може и да не се справиш сам

5то. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Машинката се намира на скоростната кутия. Виж да не се е напълнил куплунга с вода...

Извинявай за невежеството,но куплунга от двигателя ли се вижда или от купето при скоростния лост?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Разбрах къде е, но ми казаха, че за да я сменят или само свалят трябва да се сваля скоростната кутия и аз определено се отказвам засега. Като сменям съединител някога може. :fight:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах къде е, но ми казаха, че за да я сменят или само свалят трябва да се сваля скоростната кутия и аз определено се отказвам засега. Като сменям съединител някога може. :fight:

Е те такъв майстор търся, щото ми е омръзнало всичко да го ремонтирам много лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм с автоматична. Нормална 5 степенна скоростна кутия. Ако мислиш,че става по лесно кажи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

колега, може би ще минеш метъра и няма да сваляш кутията.

виждал съм такива случай и проблема е бил в снопа кабели който минават от купето към задня капак.

те са в един гумен маншон но с времето остаряват и изолацията им се напуква също от движението нагоре надолу и се допират до другите кабели или на маса- и оттам ти свети. погледни първо тяь преди да сваляш каквото и да е друго

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, може би ще минеш метъра и няма да сваляш кутията.

виждал съм такива случай и проблема е бил в снопа кабели който минават от купето към задня капак.

те са в един гумен маншон но с времето остаряват и изолацията им се напуква също от движението нагоре надолу и се допират до другите кабели или на маса- и оттам ти свети. погледни първо тяь преди да сваляш каквото и да е друго

Благодаря много за идеята колега. Дано да е това!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...