Jump to content

Как се стяга ръчната на AUDI B4 с дискове отзад ?


georgi_b0rislav0v

Recommended Posts

Колеги ръчната ми държи но не достатъчно дърпам е до 4 зъб и не иска да закове а съвсем съвсем леко задържа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слизаш в канала и ще видиш как се натяга.Малко трудно се бърка над ауспуха,но не е болка за умиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

натягане до толкова колкото да са опънати жилата ,трябва да имаш 1-2 мм свободен ход преди да почнеш да дърпаш  рамената на апаратите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по скоро си оправи апаратите, ръчната не се натяга от кантара, там само се регулира при спуснат лост петлетата на апаратите да са в изходно положение.

ПП Пепи ме изпревари, :bia:

Редактирано от bagera979
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А айде сега кажете как се оправят тия пусти апарати.г-н Багеров ти знаеш за моя проблем:) Само смяна ли му е майката ,или може и да се правят.И всъщност някой знае ли цена на нови?Или само втора?

Понеже при мен апарат е проблема.Колегата с темата да ме извини,че му е ползвам  за малко по друг проблем....но пак е грижа с РЪЧНАТА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правят се, трябва да си вземеш ремонтен комплект, предполагам за Girling 38, на тях пише модела. Разглобява се трудно. Има теми. Трябва да си запознат с препятствията. За нови не питай, ще ти се завие свят. Ремонт на старите му е майката. Стига да не са тотален гроб, ще станат. Аз си взех от морга комплект, направих им ремонт спокойно, смених ги. Тогава още по-спокойно правиш ремонт на старите и имаш комплект за резерв. Но първо се запознай, не е лесна работа! Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с темата да ме извини,че му е ползвам  за малко по друг проблем....но пак е грижа с РЪЧНАТА

Няма проблем колега нали за това е форума, кой с какво може да помага : )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А вярно ли е, че ръчната трябва да лови на 3-4-ти зъб яко? buzzi ме настрои мен и колата на 3-ти зъб ковеше с ръчната на смърт

Редактирано от MeThTiCaL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

по принцип да !!! де факто на повечето коли хваща в края поради не работещи както трябва задни апаратии човека е Пепи. Аз със негова помощт си ремонтирах единия апарат, но нещата трябва да се знаят или да се научат доста добре как да се регулира самия механизъм на ръчната след кат се събере апарата и си иска някой по специфични инструменти.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...