Jump to content

Кое моторно масло е по-добро-Fuchs или Motul 10W40?


Recommended Posts

Трудно е да се определи кое от двете масла е по-добро( Fuchs или Motul ).И двете масла са едни от най-добрите на пазара.Единствената разлика е, че много от Motul-а предлаган на ниска цена в България е произведен за американския пазар, където двигателите са много по-разтоварени от европейските.Пак си е Motul, но има разлика! Fuchs се внася само и единствено от Германия. Всички Мерцедеси, който излизат от завода използват Fuchs.Относно спецификациите, характеристиките и т.н. за маслата на Fuchs прикачвам файл!

 

Поздрави!

TITAN Motorenole_bg.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Някакви доказателства за Мотула, че е произведен за USA? И как се установи тази разлика?

Редактирано от exstasy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо тогава публикуваш избирателна информация и подвеждаш колегите?Щом нямаш преки наблюдения над този продукт,как разбра,че е вярно това в диаграмите?

 

А ти как разбра, че не е вярно и, че подвеждам някого ? ..

Да не би да си пробвал маслото и да не е отчело промяна на диното, ако е така, дай да видим и твоята графика .. :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Второ- маслото нито го произвеждам аз, нито го предлагам,

Поне ползвал ли си го,за да си сигурен в това,което публикуваш?

Писах,че съм слагал само Фукс 10в40,Мотул-не и не мога да кажа добро или лошо за него.Чувал съм,че е добро,но сега от теб чух,че и Енеос е добро.

Дино тестове не правя,графики не чертая,на картинки не вярвам и на големи хвалби не се хващам.Слагам на колата и карам,ако ми харесва на мен,продължавам,ако не,изливам и слагам друго.

Смятам повече да не споря,става безсмислено.

:respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци, зачетох се в темата просто от интерес, и мисля да ви помоля за малко повече умереност и толерантност. А като съвет мога да ви кажа само едно. .. Никой от нас не е светило в органиката, нито спец в областта на маслата. Не се доверявяйте много на тестове и спецификации. 90 процента от маслата на пазара нямат нищо общо с тези, които са били тествани под тази марка. Споровете за най-добро и качествено масло са меко казано обречени. Обективно погледнато за всеки конкретен двигател има подходящо масло на пазара. Субективният фактор тук обаче е мнооого подценен. Трудно можете да избягате от очакванията си, и последващите ги "впечатления".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...