Jump to content

Продавам AUDI A6 - 2001г., TIPTRONIC, КОЖЕН САЛОН, СЕДАН, НОВ ВНОС


Recommended Posts

Здравейте колеги. Предлагам на Вашето внимание следния автомобил:

AUDI A6 C5 - СЕДАН, НОВ ВНОС от Австрия с двигател 2,5TDI и мощност 132kW (180кс). Първата му регистрация е 2001г., а пробегът му е 186800км. Оборудван е с TIPTRONIC предавателна (скоростна) кутия и следните системи, осигуряващи безопасността и комфорта на пасажерите:

ABS, AIRBAG, ESP (електронна стабилизираща система), адаптивни светлини, имобилайзер, централно заключване в 6 точки, електрически стъкла, електрически отопляеми огледала, електрически регулируеми предни седалки във всички направления (включително и в лумбалната област), чупещ (регулируем) сервоволан и темпомат (автопилот). Освен това има ксенонови фарове и аларма, които са заводски. Снабден е с ДВУЗОНАЛЕН CLIMATRONIC (работещ) и е монтирана BLUETOOTH (Handsfree) система за водене на телефонни разговори във време на движение. Има бордови компютър и дигитален часовник. Както ще видите от фотосите е с отлични 17 инчови - S джанти и нови гуми. Коженият салон също смятам, че е в отлично състояние. CD плеъра е "PIONEER", модел ANH - P9R с навигация и чейнджър. Допълнително автомобилът е с монтирано WINTER оборудване (всички седалки са с подгрев, измиване на фаровете, подгряващи дюзи на чистачките и печка WEBASTO с дистанционно запалване). Акумулаторът е НОВ (BANNER) и .....ВНИМАНИЕ: На автомобилът са сменени всички ангренажни ролки, водна помпа, всички ремъци (ангренажни и пистови) и спирачните накладки (прилагам фотоси на старите). Платена е застраховката 'Гражданска отговорност'.

Цената е: 7280лв. (Естествено е, че подлежи на коментар).

 

GSM за връзка с мен: 0898 766 046

 

P.S. Не съм търговец.

 



Колеги много се извинявам, че не мога да кача повече фотоси, но системата ме ограничава. Който желае, ще му изпратя на E-mail допълнително, след като ми го изпрати на ЛС, разбира се. :wink:

post-73357-0-68968200-1379613427_thumb.j

post-73357-0-87927800-1379613490_thumb.j

post-73357-0-17562200-1379613524_thumb.j

post-73357-0-23869300-1379613556_thumb.j

post-73357-0-77232700-1379613728_thumb.j

post-73357-0-81346600-1379613879_thumb.j

post-73357-0-06649200-1379613893_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер колега. Може би не си обърнал внимание, но на 10 и 11 снимка много добре се вижда, че е TIPTRONIC (виж конзолата на скоростния лост). Направих 2 репродукции от инструкцията за експлоатация, за да се убедиш, но не ме пуска системата да ги кача. Ако искаш прати ми E-mail, за да ти ги изпратя.

Лека вечер ти желая и весел уикенд !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер колеги. Оказа се, че не мога да качвам повече снимки, тъй като стоят стари. Е, изчистих ги и ето качвам още.

post-73357-0-77490200-1379784627_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

това,че е с плюсче и минусче не значи,че не е мултитроник,конзолата и на двете скоростни кутии няма разлика-твоята на 100% е мултитроник,освен ако си няма опашка за закачане на кардан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега stanis, предавателната кутия е TIPTRONIC !! Нямам впредвид + и -, а разположението на изреза за ръчния режим на превключване на предавките. На TIPTRONIC е в средата на конзолата, а на MULTITRONIC е в края (към ръчната спирачка). Освен това ще видиш на снимките от инструкцията за експлоатация (което е и при мен), че TIPTRONIC има повече режими за превключване. 

Редактирано от skydiver
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

...... и ЛИЗИНГ без оскъпяване.

Колега, ще споделиш ли на лично в какво се изразява тоя лизинг без оскъпяване, че покрай тия бързи кредити напоследък да не се окаже, че трябва да се дадат пари, като за следващият модел?

E ТУК една с мултитроника

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега Shubert. Както си пожелал съм ти изпратил на ЛС схемата на лизинга. 

Относно линка с обявата в Mobile - да, тази кола е наистина с Multitronic кутия, но обърни хубаво внимание на 10 и 11 снимка, както и на първата по-надолу в моите постове, за да видиш и да се убедиш, че моята е с Tiptronic. (В моята скоростния лост има 7 позиции, докато тази от обявата е само с 5, без да броим + и -.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Представям Ви схемата на лизинга, че повечето от Вас това най-вече ги интересува:

- първоначално плащане 4000лв.;

-6 вноски по 450лв. или 8 вноски по 350лв. и всякакви варианти, които Вие предлагате. Може и първоначалната да е по- голяма и естествено крайната цена ще е по-ниска и т.н.;

- цена кеш или банков превод 6680лв. (договаряне в рамките на разумното)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Колега къде се намира колата ? Бих искал да я видя.

Редактирано от Daniel Yordanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги, благодаря за вниманието на тези, за които моят автомобил е предизвикал интересът им. Автомобилът е продаден и темата е за ключ. Само искам да добавя, че купувача го тества с някакви компютърни програми и скоростната кутия е TIPTRONIC нищо, че е с предно, а не MULTITRONIC както се опитваха някои хора да твърдят.

Останете със здраве и успех!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...