Jump to content

Някой знае ли къде монтират изгодни Day Light?


sclass

Recommended Posts

Бях си купувал преди време две пръчки от интернет за дневни светлини и мисля да ги сложа на бронята на Аудито, гледам че добре стоят там, някой може ли да ми препоръча къде биха ги монтирали качествено и на прилична цена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Каспичан има един много добър майстор и не взима скъпо, ако ти е близко да ти дам кординати :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4f си има вградена такава функция няма нужда от подобни глупости. Ако няма липи с ксенони може да се кодира колата да светкат фаровете или само тези за мъгла+габарита. Колегата тука иска да прави разни ужасии с ледове по бронята...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, в тази връзка - прави ми впечатление, че на някои автомобили, когато са включени дневните светлини, стоповете им (задните светлини) не светят - в смисъл не се включват автоматично с дневните а само на тъмно, когато се включат късите светлини). Как се настройва това - може ли някой да ми каже?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той май е с а4, грешен раздел за въпроса.



Колеги, в тази връзка - прави ми впечатление, че на някои автомобили, когато са включени дневните светлини, стоповете им (задните светлини) не светят - в смисъл не се включват автоматично с дневните а само на тъмно, когато се включат късите светлини). Как се настройва това - може ли някой да ми каже?

Така и трябва да бъде. За какво са ти задните светлини ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Така де, но при мен се включват и се чудех какво да направя, за да не се включват (колата ми е А6 4F 2006 год.)?!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влизаш в STG 09 (Bordnetz I)

Codierung -> Funktion 07

xxxxx?: L?ndervariante

 

Последната цифра при теб трябва да стане 1 и ще ти светят само дневните светлини без задните габарити!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при мен го направих целенасочено да светят габаритите и на дневни светлини. Предпочитам да ме виждат отвсякъде.

Тази настройка е за "Северни държави в Европа" (цитирам по памет) ако я включиш, светват габаритите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влизаш в STG 09 (Bordnetz I)

Codierung -> Funktion 07

xxxxx?: L?ndervariante

 

Последната цифра при теб трябва да стане 1 и ще ти светят само дневните светлини без задните габарити!

Получи се, благодаря! Сега, след тази настройка през деня, когато са ми включени дневните светлини - задните не светят. Благодаря много за съвета, колега! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влизаш в STG 09 (Bordnetz I)

Codierung -> Funktion 07

xxxxx?: L?ndervariante

 

Последната цифра при теб трябва да стане 1 и ще ти светят само дневните светлини без задните габарити!

Предполагам това е настройка от бордовия компютър? Някой ще покаже ли как изглежда ако менюто ми е на английски?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...