Jump to content

Интересен проблем с ключа


VAGFAN

Recommended Posts

то ядовете тръгват точно от механизъма-с времето се износва-а самия механизъм е моторче с редукторче с малки зъбчета...прдполагам ти е ясно защо са ядовете..

А другите ядове са софтуерни ,но те се лекуват с смяна на софта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези коли покриват доста високи норми за безопасност. Едва ли е нормално 3% за 5-6 години да се износи нещо толкова важно в управлението.

Сигурно има грешка в статистиката или необявена програма за оправяне в ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам някой да плати 80-160к за 4Ф и да има някакъв 3% шанс да ти се заключи волана...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз невярвах че може да платиш 220 000 лв за чисто нов влекач и като минат 12 часа заключен и после нема отключване на колоната ама оня ден точно това лекувах.. Вкарваш ключа в ключалката и НИЩО . Даже сега имам една ключалка за чупене с учебна цел ... :angry2:

Редактирано от arsov82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това че се счупил един камион (по неизяснена за нас причина и съответно не е никакъв довод) няма нищо общо с 3% повреди на важна част. И при един щеше да има акция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това че се счупил един камион (по неизяснена за нас причина и съответно не е никакъв довод) няма нищо общо с 3% повреди на важна част. И при един щеше да има акция.

 

 

Аз ги лекувам, не ги чупя ....

 

 

Ха ха ха.... поредния случай-ставам тази сутрин и гледам комшията си товари колата на пътна помощ и познайте кво -централна колона....

Отключил си човека колата ама нищо повече...(комби 3.0 тди 2006 ) Казва че веднъж или два пъти му е правила номера но е успявал да я излъже но днес тц..Но човека си има кинти и каза че ще я сменя с нова..-чиста работа макар и скъпичка..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...