Jump to content

Проблем с карета....


KidzoR

Recommended Posts

Здравейте, проблема е следния при пълен ляв или пълен десен нещо прави тък тък тък тък смених външни карета ( и двете), но ефекта нулев, пак си прави същият звук ...от какво друго може да е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега и при мен има същото нещо но не съм сменял карета защото май него прави винаги но пък ти си ги сменил и пак така може би каретата където си сменил и те да са някакви ментета знам ли.  Каква марка са

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да трака и при ляв и десен. Каре трака или само при ляв или само при десен. Откъде чуваш тракането?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го прави и всеки път..по принцип по вече прави на ляво но вчера ми се стори че направи и на дясно..само докато тръгва при пълен ляв или пълен десен праи тък тък тък и това е.. Един ми каза че може да е от вътрешно каре полуоска обаче гледам тука във форума пишат че вътрешно каре полуоска тракало ужасно и при ускоряване треперело аз нямам такива проблеми....

Хидравлика?

хмм колега на хидравликата какво може да има..
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

колега при мен беше сащия проблем но само на десен завои и и от мн слушане този и онзи ми казаха ляво каре... да ама не... смених здравото:)хах   и добре 4е нехварлих старото   после лявото сложих отдясно и се оправи ама  при теб маи намерисва ватрешно демек 100кинта нагоре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега погледни си и пружините... при мен беше така. оказа се че 1 навивка във края на пружината е скъсана и само на място при паркиране се чуваше. във движение нямах проблеми.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята история е следната,при десен завой тракане,при ляв завой тракане но не толкова осезаемо.Казаха ми външни карета,смених ги аз и двете,смених и целия комплет носачи 12 части и сега трака още повече и при ляв завой и при десен,една камара пари хвърлих и колата стана още по зле...ужас..............от какво може да е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и при мен го има това тракане при завиване надясно, майсторите казаха, че трябва да се смени каре, ама с прочетеното дотук вече несъм сигурна дали ще е това, явно проба-грешка, докато отремонтират цялата предница, ще даде най-добър резултат... ужас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Здравейте преди месец трябваше да се пребера в бг и си бях сменил ваншните карета и всичко беше ок  сега 10 дена от както сам си дошал в германия и от  няколко дена  нещо пак ми се чува тък тък тък тък  и от двете страни а каретата имат 2 години гаранция  помогнете ?


Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами щом като имаш гаранция, какво се чудиш ми не отиваш при майстора да ги види? Чува се чукане или скърцане, защото ако е скърцане може да са тампоните на носачите, поне при мен са те.. като е по-сухо времето скърцат, по-влажно нямам проблеми .. :D

Редактирано от weezybg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...