Jump to content

Помогнете колеги за покупка на Ауди????


Recommended Posts

Ами долен носач е 440 лева, брат.. сам си прави сметката какво са ти набутали.

Моите на колата са на 45К км в момента и нямат и помен от разбито.

Ще сменям само двата накрайника на кормилната щанга - тези дни ще карам колата в сервиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми те си тръгват ей така, на майтап.... докато се усетиш.

Разглобил си отпред, айде прословутият обтегач на пистовуият ремък на AEL-a, айде амортесйорче към него, масло 5-40 Кастрол, Филтри на Хенгст, айде демпферната ролка на Кол вал е пред предаване,семеринг колянов вал, поставяне Фройлайф ролка на алтернатора(така и така е свален, айде четки и лагери за него), всички ролки и ремъци, нови подгревни свещи Беру, сваляне и почистване на турбина, разтоварващ клапан,колектори, турбо пътища, центровка, реглаж на помпата, водна помпа Хепу, нов антифриз и дестилирана вода, нов термостат, обслужване на климатика и смяна лагер на компресора....

 

 

Ей така на майтап си отиват едни 2 бона само по двигателя ....

 

Остана ми съединител и задното окачване (за жалост е куатро), по предното всичко е сменено с Боге и Лемфьордер и Мейле накрайници.

Жилата за ръчната са по 150 лева парчето (примерно)а те са 2....

 

 

Просто си иска своето, стари коли са си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма стари коли - има само лошо поддържани!

 

Не знам дали някой колега е ходил на ретро парадите - там коли на по 70 години изглеждат и возят като нови!

Отделно може и да си дал 2 бона, но тръгваш за морето без да си слагаш амулет против уроки, да слагаш в багажника инструменти, тел и тиксо..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахах, да, тази формула е по-добра от масово използваната "ако имаш 4 бона взимаш на заем още 4 и си купуваш кола, сипваш й олио от фритюрника и караш с 200, а децата ти ходят с подарените от роднини дрешки".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахах, да, тази формула е по-добра от масово използваната "ако имаш 4 бона взимаш на заем още 4 и си купуваш кола, сипваш й олио от фритюрника и караш с 200, а децата ти ходят с подарените от роднини дрешки".

 

Жанр в класиката ....  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Карам от години а4 96 зимаш турски комплект предница 300 лв и караш 1000км и фърляш.

 

Колега , аз съм със цял комплект носачи за 250 лв крафт и съм минал над 5000 км нямам счупен !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ихааа ;) 5 хиляди..? че то излиза, че има шанс и до 10 да стигнете ;)

 

И любимата ми сметка - ако хубавите изкарват 50К и нагоре без проблеми, евтините части колко пъти по-скъпи излизат от скъпите..?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм казал , че знам колко ,ще изкарат обелязах , че колегата хвърля на 1000 км носачи !!!!!! Божа работа колко , ще изкара то и скъпите няма гаранция че ще изкарат и 10х в България !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извини ме, колега - просто се паля на тази тема.

 

Всеки да си слага каквито части иска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

 

Основния проблем е че хората се лъжат по годините на А4-ките и си ги купуват. Далеч по-добър вариант е А6Ц4 , ама малко хора го разбират. Та към колегата търсещ Ауди , това е твоят автомобил и задължително КУАТРО!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета незнам къде ги хвърляте тия носачи? Дупките нарочно ли целите, само по черни пътища ли карате, за офролд ли ги имате тия Куатро-та?  Аз когато купих колата смених 2та долни носача (големите) с "немски" по 80лв 1бр. и един горен десен 70лв 1бр. и вече 20к километра никакви проблеми нямам с предницата ( сега имам за смяна и 1 макферсон), който съм сигурен, че е оригиналния, защото каквато и част да съм сменил досега си е оригиналната и вече и е дошло времето. А колата я купих супер тънко 3к със 16ки лети джанти (от снимката) и обслужена ( представиха ми фактури, а и си личеше) и регистрирана, но карана само 3 месеца. До тук ми излезна 5500 заедно с нов ГИ и вече 2х гражданска и автокаско. А и човека като гледам си търси обикновенна кола вие го хвърляте на А6, че и Куатро където цените за обслужване са в небесата+ още една грижа Куатрото. Незнам за мен някой хора само търкат клавиатурата, това че вас са ви хвърляли на черешата с разни носачи за по 1200 и са държали по 2к километра само доказва мойте твърдения.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма мъка - аз по цял ден хлипам и плача по нея!  :lach:  :lach:  :lach:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета незнам къде ги хвърляте тия носачи? Дупките нарочно ли целите, само по черни пътища ли карате, за офролд ли ги имате тия Куатро-та?  Аз когато купих колата смених 2та долни носача (големите) с "немски" по 80лв 1бр. и един горен десен 70лв 1бр. и вече 20к километра никакви проблеми нямам с предницата ( сега имам за смяна и 1 макферсон), който съм сигурен, че е оригиналния, защото каквато и част да съм сменил досега си е оригиналната и вече и е дошло времето. А колата я купих супер тънко 3к със 16ки лети джанти (от снимката) и обслужена ( представиха ми фактури, а и си личеше) и регистрирана, но карана само 3 месеца. До тук ми излезна 5500 заедно с нов ГИ и вече 2х гражданска и автокаско. А и човека като гледам си търси обикновенна кола вие го хвърляте на А6, че и Куатро където цените за обслужване са в небесата+ още една грижа Куатрото. Незнам за мен някой хора само търкат клавиатурата, това че вас са ви хвърляли на черешата с разни носачи за по 1200 и са държали по 2к километра само доказва мойте твърдения.  

супер отговор !!! браво колега :) офроуд хаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...