Jump to content

САВЕТ ЗА АУДИ S-2


Recommended Posts

Искам да попитам как мога да разбера за една С-2ка дали е 220 кониа или по малко нещо по номер на двигател или ??? И по принцип какво да гледам като иа купувам има ли ниакави особености :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто се приема за факт, че S2 е 230 коня, освен ако не е от първите и да е 220 коня.

На спортна кола и се гледат МНОГО неща. Погледни "Златният фонд", има добробна тема за това на какво да обърнем внимание при покупка на автомобил.

... пише се "220 коня" вместо "220 кониа" и "съвет" вместо "савет" :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем да ама използвам една програмка за конвертиране от латиница на кирилица и по някога не го конвертира правилно виж сега аз знам какво се гледа на колата имам сервиз за из4укване и боядисване а брат ми се занимава с ремонти на двигатели и тнт.Но мисалта ми е 4е може ли по нещо да се разбере дали наистина е примерно 220 или 230hp.

и още нещо колко горе долу може да стане това ауди след тунинг конски сили и колко горе долу ще ми легне един тунинг благодаря ти предварително

и още нещо колко горе долу може да стане това ауди след тунинг конски сили и колко горе долу ще ми легне един тунинг благодаря ти предварително

и още нещо колко горе долу може да стане това ауди след тунинг конски сили и колко горе долу ще ми легне един тунинг благодаря ти предварително

и още нещо колко горе долу може да стане това ауди след тунинг конски сили и колко горе долу ще ми легне един тунинг благодаря ти предварително

и още нещо колко горе долу може да стане това ауди след тунинг конски сили и колко горе долу ще ми легне един тунинг благодаря ти предварително

и още нещо колко горе долу може да стане това ауди след тунинг конски сили и колко горе долу ще ми легне един тунинг благодаря ти предварително

Просто се приема за факт, че S2 е 230 коня, освен ако не е от първите и да е 220 коня.

На спортна кола и се гледат МНОГО неща. Погледни "Златният фонд", има добробна тема за това на какво да обърнем внимание при покупка на автомобил.

... пише се "220 коня" вместо "220 кониа" и "съвет" вместо "савет" :hilezh:

нещо се обарка този моя комп за това има толкова вапроси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една клубна S2-ка която не може да не си виждал на Божура(Шампион за 2005г)

В нея са набити ~60000лв. и е 609 коня. Тунинга на тази кола зависи само и единствено от джоба ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи попринцип моторите cа два на S2ките. Единия е 3В (той е 220коня) другия е АВУ(този е 230коня). Разликата им е, че АВУ е снабден с 5 бобини, за разлика от 3В, който е с една!

Редактирано от bobby
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами честно казано 4ак 60000лв нямам но гледах някаде тук 4е има ковани бутала за С2 кам 2200лв незнам колко примерно ще излезнат и дюзите и колко кобикови трябва да са гледам 4е използват тези 550куб но гледах на един skyline му бяха сложили 1200куб.и дали това ще е достата4но не знам а и турбината ще трябва наи вероятно да се смени с по голяма но лошото или пак доброто е 4е сам решил това да си го правя сам и не знам дали ще се справя имали някакви особености или пак някаде нещо да погледна например дали е задалжително и биелите да са ковани и наи важното дали мога вси4ко по отделно да си го правиа например парво да си купя буталата да си ги смениа и да си карам готинко докато ми паднат излишни кинти за следващиа upgreat :blink:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека който може да ти даде точни отговори е литълред ама ПЦ-то не работи. Ако си решил да вкараш повече от 10к. то гожори с Банакиев

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то ако е за 10к то само с полиране на каналите на главата ще го постигна аз викам нещо над 200 конски сили да е инак няма смисал а тези хора каде да ги откря кадето кзваш за тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то ако е за 10к то само с полиране на каналите на главата ще го постигна аз викам нещо над 200 конски сили да е инак няма смисал а тези хора каде да ги откря кадето кзваш за тях

Ами, че то е 220 коня и 230 коня, как и да го гледаш все е над двесте :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...