Jump to content

Тунинг на контактният ключ


Recommended Posts

Декември ще пътувам до Виена. Ако намерите адрес на магазина, дедо Мраз ще носи подаръци...

Ами, ако може, да си поръчам един ксенон, ако може... :hilezh: Бях добро дете :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

www.ebay.de - има една фирма в австрия pepaj&Qupraj за по 34.99 евра - два ключа барабар с жиците и ресивър некъв за връзка с централното... алармата се вгражда после срещу 350 левчета...

Неможах да разбера точно за какво атава дума та питам... Имам ключ като на Россн и доколкото разбрах от алармаджиите и ключарите които обиколих е, че дистанционното в ключа неможе да се програмира да работи с алармата на колата(А4 95-та). Тъй като оригигиналната аларма работела да друга честота... ако може да ми кажеш за какъв точно ресивър става дума и дали може да се намери в България, че да им обясня на майсторите за каво става дума.. :hilezh:

ето ви вариянт с повече екстри и много по изгодно излиза лично аз утре купувам това http://www.topspeed.bg/product.php?iid=107

А относно това - един от майсторите ми го предлага преди 3 дни.. мога да ти кажа, че ми изглеждаха като закупени от магазин тип "Всичко по 1 лев". Евтина китайска пластмаса, ключа има луфт между пласмасата и изглежда... евтин. Аз лично не бих си взел такъв.

Редактирано от Jivko_s4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ех ако съм знаел че става тая далавера... аз има един такъв ключ, сгъваем от ауди. ако някой го иска, сега му е времето да забогатея :DB):D сериозно, ако на някой му трябва, да ми пише на лс. аз ще го изровя от чекмеджетата

Пепи, ако е останал от кабриото давай до и да почвам да го търся из София :hilezh::hilezh:

кажи колко ще искаш за ключа сериозно? :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето ви вариянт с повече екстри и много по изгодно излиза лично аз утре купувам това http://www.topspeed.bg/product.php?iid=107

Механизма за отваряне на ключа издържа не повече от 20 отварания...както каза колегата по горе тип "Всичко по 1 лев".

Редактирано от gambini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето ви вариянт с повече екстри и много по изгодно излиза лично аз утре купувам това http://www.topspeed.bg/product.php?iid=107

бати самоделката !!! :hilezh:

момчета искате ли от гъзарските ключове,струва ми се че мога да ви уредя!!!!

аз ви предлагам по лесно решение!!!

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами хора както кажете утре ще го видя и ще преценя но да дам 100 лв за една коруба мерси!!!!

поне тука има някоя друга екстра!!!!

и съм разгледал около 5,6 модела от този тип

та в този ред на мисли незнам коя смоделка от този тип са ви показвали но един приятел е с този тип аларма и гарантирам че нито механизма му е преебан нито пластмаса му изглежда евтина има си гаранция и тука плащаш не само за механизам или както е в случая за една проста пластмаса ами за цяла аларма която хич не е с малко екстри + безклиучово палене на цената на тая пластмаса която е само за един клиуч и сумати разправии за вграждане на алармата в него

и зимата ще си влизам на топличко!!!!

Редактирано от ***MONTI***
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бати самоделката !!! :hilezh:

момчета искате ли от гъзарските ключове,струва ми се че мога да ви уредя!!!!

аз ви предлагам по лесно решение!!!

Целия съм в слух. Едно големо ухо един вид... Не цената е проблем, а че такива ключове в БГ няма. Е в порше.бг и юнитрейд сигурно има, ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бъдем малко реалисти в пластмасата на този ключ които съм дал няма съществена разлика на визия ключа които е на RossN може да е с една идея по добър (заради емблемата на ауди) НО ако държите ключовете в ръцете си веднага ще усетите разликата ключа на RosnN ще е лек като перце и ще бие на кухо по простата причина че дори и алармата да е вградена вече в него няма да е за този ключ и цена от 100-150 лв за това не ми го хвалете този ключ които съм дал във линка си тежи платен е и не дранчи на кухо в цената от 110лв получавате 2-ва готови ключа+аларма която има задоволяващи и нужни екстри

Такаче колеги да не се нападаме по този начин !!!

п.с

RossN нямам нищо против тебе ключа ти е станал добре но съм реалист човек и линка които съм дал не е с цел да оспорва твоята идея просто давам още един пример за постигане на същия ефект на по изгодна цена

post-3753-1164671833_thumb.jpg

Редактирано от ***MONTI***
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега успокои се бре никои не те напада ,просто виж дали намираш няква разлика с твоя ключ!!

може би ще има 2 такива излишни!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да, не е!! този е за новото А4 А6 А8 А..... и правилно се изрази ползва се само кутиикаата/пластмасата/!! и цената наи вероятно ще е 100тина лв!!!

нека видим кво ще кажат колегите по въпроса,едва ли има някои , които не би искал да има такъв-аз лично искам!!!

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересно! Мен този въпрос страшно ме вълнува в момента, хем темата е точно по въпроса, но интересното в случая е, че .... НИЩО НЕ РАЗБРАХ! :flehan: Кой какво предлага, има ли решение, просто хвалите ли се или си поствате снимки на flip-key-ове, ей така! Никой нищо не каза точно - колко, къде, какво и за колко време! Аз мога да меря тва, купих си онова, туй менте, онуй кухо!

Мен лично ме интересува цялостна услуга! Правене на дубликат на оригиналния, обучаване на транспондера и вградената в ключа аларма. Ако някой знае, да каже къде.

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

corso

значи линка койтo съм дал не работи в момента за това не можеш да разбереш значи темата e пуснал колeгата RossN за неговият (тунинг) на ключа от колата му тои си е постнал и снимки (преди-след) един вид предлага вариянт как да си направим ключа да изглежда по готино (но цялата операция излиза доста солено цифрата е около цитирам 100-150лв за ключ като тази цена е само за корубата демек пластамасата )И от тука е причината за моят пост в тази тема дадох линк в който продават аларма (на снимката по-горе се вижда дистанционото "те са 2-броя" за нея съпоставен с ключа на RossN) алармата включва 2-ключа с дистанционно палене на колата и много други екстри на цена 108лв това се дискутира в момента!!!

Редактирано от ***MONTI***
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой може ли да ми обясни по подробно за въпросната ампула, защото за виждам едно където прилича на ампулка, но незнам дали е то и как да го извадя? Тя свързана ли е по някакъв начин с ключа или просто си е словена там, вадиш си я и си я слагаш в другия ключ.Аз имам такъв ключ само ч

А някой може ли да ми обясни по подробно за въпросната ампула, защото за виждам едно където прилича на ампулка, но незнам дали е то и как да го извадя? Тя свързана ли е по някакъв начин с ключа или просто си е словена там, вадиш си я и си я слагаш в другия ключ.Аз имам такъв ключ само че е от VW и мисля да му сменя емблемката за да не си умижавам колата и да пробвам дали ще стане.Вие как мислите ще стане ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато получа ключа от снимката и го преправя, както трябва ще постна снимки да видите за кво става дума и колко парички ми е излезло!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре де никой ли няма да каже дали това е чипа на ключа и как става точно преместването му :respekt:

Нали това казвам и аз! Безсмислена тема! Само се хвалят! Никой нищо не обажда! :flehan::bia:

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не се нервете, аз бях казал някъде, че става. В новата кутия има специално място за поставяне на "ампулата". Намира се в предната част, непосредствено до механизма за отваряне/затваряне на ключа. Под емблемата има рапидка, след което много внимателно се разтваря кутията. Имайте предвид, че е залепена и със силикон, така че понякога се опъва. Ако има конкретни въпроси, питайте.

Редактирано от RossN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, може аз да не разбирам или да съм потвърждение на приказката за лисицата и киселото грозде, ама от една седмица ползвам такъв ключ и моя вече си ми липсва! Този не ми е никак удобен за хващане, като добавим, че все имам чуството, че ще натисна някои бутон, докато паля/гася колата и съвсем ме отказва да си търся и аз такъв. :respekt:

Иначе за носене в джоба е доста по-удобен, макар и по- тежък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи моя въпрос е как да извадя тази ампула без да я счупя???

Другия ми въпрос беше, ампулата е това което е от лявата страна нали? Демек от едната страна е лампичката а от другата страна е ампулата с кода???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи моя въпрос е как да извадя тази ампула без да я счупя???

..

Ваденето става внимателно. "Ампулата", е здраво "животно", но не се престаравай. Ако трябва, леко разчупи леглото.

....Другия ми въпрос беше, ампулата е това което е от лявата страна нали? Демек от едната страна е лампичката а от другата страна е ампулата с кода???

Да, точно това е "ампулата". Има леко зеленикав отенък (от стъклото).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе я да питам,има ли някъкъв начин да се махне това фабрично животно, и да си паля като с Москвич.Моя имобилайзер нещо се е....е от време на време и ми образува нерви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи си преместих амупата в новия ключ и за щастия успшях да се справя без да я счупя, защото стара в този така наречения премятащ се ключ я счупих :2gunsfiring_v1: Въпроса ми е мога ли да използвам един от оригиналните ключове (тай като имам целия комплект със се пласмасовия и сервзиния , плюс още един и номечето) и как да го откача от пласмасовата му коруба. И другия ми въпрос е има ли ключари които имат тези заготовки само отпред кадето са без пласмасата, къде е и колко стурва да ми го направят за да не си играя да го пиля и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...