Jump to content

Проблем при палене на А4 1.8 125к.


Mofal

Recommended Posts

Здравейте , нов съм във форума и нямам много сободно време на последък за да прочета всички теми и да видя човек с подобен на моя проблем .

Наскоро си взех въпрсното А4 и се появи странен проблем при палене . Завъртам ключа запалва след което веднага гасне дори натискането на педала не помага форсира се леко и гасне . ТОва се случва рядко и само когато колата престои в покой поне 5-10 мин но пак казвам проблема се случва рядко , след 2-3 запалвания и гаснения се оправя ... предполагам ,че сега ще кажете да го закача на компютър и ,че е гадаене какво е но в момента това доста ме е жегнало и няма къде да ида на майстор тази седмица поради това ,че оставам до късно на работа .. Ще съм благодарен да споделите ако сте имали подобен проблем и от какво може да се получава това .

Благодаря предварително .

Редактирано от Mofal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти тема за четене, но като цяло това е неоткриваем проблем и няма смисъл да се вкарваш във филми, все пак имаш 14-15год. кола, а и проблема не е кой знае колко дразнещ, но никога няма да ти дойде лоша една диагностика, може пък там да излезне нещо. 

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=150811&hl=

Моята също го прави този номер, но е рядко и само когато  температурата на вън е ниска от порядъка на -5, -10градуса

Редактирано от alter_breed
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лампата на имобилайзера не мига ли, като загасне колата? Най-вероятно е той. Има много изписано по темата из форума.

 

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите и напътствията за отсраняване на проблема колеги , оказа се имобилайзера ... свети оранжева лампичка с кола и кюч в нея , май ми предстои да разглобявам доста болчета :( стига да се окаже замърсен имобилайзер .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам същата кола имах и същия проблем от имобилайзера е, купих колата с 2 ключа и с втория ключ не ми прави този проблем за щастие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сърдечно благодаря на колегата leo , разглобих и почистих както беше описано и сега всичко е ОК :biggthumpup:  малко се узорих докато изкарам клемите но му хванах цаката с иглата леко се натиска пластинката вътре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...