Jump to content

Спука ми се маркуч на хидравликата


Elbi

Recommended Posts

Спука ми се маркуч на хидравликата водещ към помпата.Знае ли някой откъде мога да си го купя?Колко струва и какво хидравлично масло трябва да си взема и колко литра?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любо,

Всичките данни за твоите масла. Ако го имат на склад 1 литър е за нас е 18.37 лв. и утре ще го вземем заедно. Къде точно е спукан маркуча. :blink: Не оставяй нивото на течността под мин., защото ще прецакаш помпа и/или рейка. :blink:

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да купи си евтино даже има наливно и да си доливаш докато не оправиш мъркуча!!инак ако става дума за тоя мъркуч с клапанчето вътре "скъпия" тука в пловдивско село Стамболииски ги правят,поне само за там съм чувал!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спука ми се маркуч на хидравликата водещ към помпата.Знае ли някой откъде мога да си го купя?Колко струва и какво хидравлично масло трябва да си взема и колко литра?

Аз съм минавал вече през този проблем. по назад във времето има много изписани теми по този въпрос. търси такъв маркуч по моргите и търговците на употребявани резервни части - не би трябвало да ти искат повече от 100 кинта. За сравнение чисто новият струва 400 и нагоре! Докато намериш такъв маркуч (трябва да е на Ауди, със същите щуцери, клапанчето по средата и естествено - да не е по-къс от твоя оригинален), доливаш хидр.масло, като внимаваш да не я оставиш под минимума за дълго.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Любо (Elbi) как завърши всичко в края на краищата. Разбрах, че си решил проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...