Jump to content

Чипване на ауди а3 2 тди


Емилио

Recommended Posts

Колеги исках да ви попитам дали ако е направено както трябва ще прецака турбото или двигателя по някакъв начин?

П.С. Мисля да го чипна при adler-auto.bg обявиха ми 400 лева за процедурата...как мислите ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, мойта кола за първи път е чипвах при Адлер (Брезел) през 2009 г. От тогава съм навъртял 50000 км без никакъв проблем. Преди два месеца сложих по големи дюзи и пак отидох до Брезел и пак останах изключително доволен от свършената работа. Така че ти го препоръчвам и бъди сигурен че колата ти е в безопасни ръце.

Sent from my GT-P6800 using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"В безопасни ръце" .... Това е нещо ново! :D Какъв ли е критерият за опасни и безопасни ръце...? ;)

Към автора - има цял раздел за тунинг! Има и тема само от преди около 2 седмици досущ като твоята! Попрочети най-добре!

Краткият отговор: Безопасен чип тунинг не съществува (дори да е правен от безопасни ръце :D). Рисковете и евентуалните последици така или иначе са изцяло за твоя сметка, така че ти препоръчвам да си ги изясниш хубаво преди да посягаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запознат съм с логичните последици от чипването(по-бързото износване не консулмативите),а до колкото разбрах и някаква гаранция има от 5 години мисля,че беше :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(по-бързото износване не консулмативите),а до колкото разбрах и някаква гаранция има от 5 години мисля,че беше :)

 

С консули не се занимаваме... Консумативите са ти най- малкия проблем! Както Moonland каза, прочети същата тема в тунинг раздела!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да няма да я караш вечно таз кола.

Единствения минус ще е по-бързо заминаващия маховик и съединител и то само ако не усещаш как да караш колата ;)

 

А с хора , които са против ремапа няма смисъл да спориш, те си знаят тяхното, имат си собствени разбирания и не можеш да ги убедиш в обратното.

А и няма смисъл !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...