Jump to content

Промяна цвета на LED осветлението на таблото


Recommended Posts

Предлагам промяна цвета на осветлението на таблото и на стрелките.Таблото се разглабя почиства сменят се LED диодите и се сглабя по същия старателен начин както е разгобено.Работя и с куриери,снимки на направени от мен табла по късно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимки на табло направено тази вечер Ауди А6 98 година post-42032-0-09650500-1383000864_thumb.j и тук вече с бяло осветление post-42032-0-64578700-1383000981_thumb.j.Изглежда много по добре от оригиналното слабо червено осветление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

За мен е без мислено,при този вариант табло осветлението на стрелките и циферблата е едно и затова изглеждат малко по бледи,при фейслифтовите табла осветлението на стрелките е отделно и там наситеността на червения цвят е непроменена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

А може ли да се смени с LED но в червен цвят? И какви парички ще е? За А6 C5 99г.

Може,цената зависи от модела на таблото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Изклю4ително съм изкефен от работата на мом4ето :) 

Супер коректно отношение !! Не се колебайте, пратете му километража си и няма да съжалявате !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимки на момчетата от горните 2 коментара Ауди А4 и А3

post-42032-0-83852400-1389694785_thumb.j post-42032-0-50284400-1389694837_thumb.j

Редактирано от Borislav Borisov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже казваш че нямаш ЛС веднага показвам що за олигофрен си и дали не съм ти дал цена и то каква цена за тобло с фис post-42032-0-48398100-1390155119_thumb.p .Сега пак кажи,че не съм ти отговорил и по интересен е отговора ти и повече не ме занимавай с глупости 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Явно човека смята че без пари трябва да му се извърши услугата..... или в натура да се плаща :hilezh:   40 лева за каквато и да е услуга скъпа ли се вижда някому?:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...

И аз се възползвах от услугата на колегата :) https://www.dropbox.com/s/lqmdy3e709fp3md/IMAG0116.jpg

Изглежда с 1 класа отгоре. Благодарен съм и препоръчвам !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колега, дай ми цена за табло от A6 C5 98г. с аналогов часовник и с голям борд.

Искам да те питам на последните 2 снимки (на A4 и A3) червеното вече е по-наситено от предишните, таблата ли са станали така или просто снимките така изглеждат?

И изобщо какви са вариантите?

Редактирано от bokouser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За наситеността на червеното зависи таблото с дали е с отделно осветление на стрелките или хваща светлина от общото осветление.Твойто табло трябва да е с отделно осветление 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...