Jump to content

Мнение за конкретна обява А6 4F 4.2


Recommended Posts

Привет колеги,

 

това е обявата http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11382466330123819&f1=details Та въпросът ми е, какво мислите за тази кола конкретно. Ясно е, че километрите не са реални, най-малко по факта, че е сменял веригите + обтегачи, а колата е писана на 162К километри. Имам представа за поддръжката на подобен автомобил, но дали си заслужава този конкретно ? И ако реша да я взема, къде да я прегледам в Бургас ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да ти кажа, че това не е фси мотор, този е по-старият, новият е 349 к.с. Лично аз ще си взема в понеделник  А/8 4.2 фси, помисли и ти за а8, в твоя случай поне можеш да слагаш газ, ако решиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами мислил съм си за А8, но ме притеснява идеята, че е на въздушно окачване, а и не искам да давам повече от 23 - 24 хил. лв за кола. Иначе аз живея до метрото и работя билзо до метрото, та колата я ползвам основно вечер и събота и неделя, та не навъртам много километри, което малко обезмисля газовата уредба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да си луд да дадеш около 21 000 лева за кола 3.0 дизел, която дори не е реална 2006, а е 2005, пък било то и с брони от RS

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че с тази гадна нафта в БГ и имайки предвид, че не изминавам много километри, не ми се кара дизел, a като включим и претенциозните дюзи съвсем ми се изпарява желаниято за дизел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да си луд да дадеш около 21 000 лева за кола 3.0 дизел, която дори не е реална 2006, а е 2005, пък било то и с брони от RS

И за това после всички четем мнения"тракат ми веригите,счупи ми се кутията,дюзите ми запушени купях я на 130 000 ,а ваг-ком показва 500 000" уж внос от Германия ,а се оказва че в немската автокъща била внос от Италия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

:flipoff: Точно ...

Хубавите коли са скъпи... това е истината

В смисъл, предпочитам да си купя кола от горната граница на цените(което не е гаранция, че е читава, но шанса определено е по голям). Като ми е скъпо минавам на предишният модел :scherzkeks:

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги,

 

това е обявата http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11382466330123819&f1=details Та въпросът ми е, какво мислите за тази кола конкретно. Ясно е, че километрите не са реални, най-малко по факта, че е сменял веригите + обтегачи, а колата е писана на 162К километри. Имам представа за поддръжката на подобен автомобил, но дали си заслужава този конкретно ? И ако реша да я взема, къде да я прегледам в Бургас ? 

За да е сменял вериги и обтегачи значи е на доста повече километри. Виж дали може да докаже по някакъв начин тази смяна , защото ако беше  в Порше щеше с големи букви да го е написал и я закарай до официялния сервиз. Иначе добе изглежда на снимките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...