Jump to content

A6 C4 Cup Holder от A6 C5


Fitil4o

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

някой успял ли е да вгради някъде Куп Холдър от новите аудита?

 

Мислех си от дясната страна на волана или някъде отстрани на барчето горе, но не искам да си жертвам нишата до копчетата, още повече ще слагам подгрев скоро.

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този е много по готин според мен, от Форд мондео е и единственият недостатък е, че не излиза плавно (мисля). Може би биха се събрали 2 един до друг, или пък отстрани на барчето някъде, ще го умувам. Не искам да се вижда :)

 

ford-mondeo-mk3-console-front-cup-holder

$(KGrHqVHJDIE8f)Ds9U)BPKtbQf6Hw~~60_35.J

extracigarettelighter003.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря, но ще слагам салон с подгряване и тази ниша няма да я има вече. Иначе готино е станало. Лично аз биг изпилил предната част на нишата, за да легне капачето както си трябва  :blush:  и да не стои така накриво(имам предвид капачето за къп холдъра взето от С5)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата наистина не го е направил много изящно,но пък идеята му е много добра. Но щом ще запълниш нишата с копчета,не ти върши работа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега гледах, мисля си някъде под махагона, над жабката откъм креайната част към вратите...

Над жабката там е празно, но откъм шофера има табло с бушони  :unsure:

 

А и трябва да му измисля захващане и да стане като оригинално :)

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

 

:scherzkeks:  Ти си ебати пича, утрепа ме , никога не бих се сетил ...

 

При това положение може да имаш в подлакътника,когато е пуснат и долу в нишата на барчето, когато е вдигнат...

 

Имаш еНа рИкия от мен  :flipoff:

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да се събира ,аз също доста съм мислил защото и аз имам един за монтиране,но досега не съм замервал дали се събира.

Редактирано от Gal.Stav.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

 

Хахааа и аз,докато един път не наденах едни мощни спирачки и половината табло,десния ми крачол,респективно левия на жената, десния ми ръкав + телефона ми не се окъпаха....

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв ще монтираш?

Имам от А6 С5 ,но съм се спрял в момента .Другият месец ще взимам S6 2.2Т и тогава вече ще видя как ще го намествам.На тази кола няма да си играя да го слагам защото ще я продавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя cup holder представлява червена пластмаса от ОМВ за 1 лев, закачена на кората до мен. След изпиване на кафето се прибира в жабата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грозна работа е батя ..... :unsure:

 

Искам да стане оргиналдЪ 

 

За съжаление в подлакътника не виждам как ще стане... отпред има бравата за вдигане която пречи.

 

Освен да пробвам странично ...  :scherzkeks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама не мога да резбера какво не му харесвате колеги????????????Перфектният чашодържач :D

 

85929.gif

Редактирано от KM5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

034544955.jpg?r=0034544956.jpg?r=0Темата е малко стара,но видях поставка за чаши,монтирана в купето на С4 която не бях виждал до сега.Използвана е поставка от Шкода Октавия РС,предполагам,че някой може да има интерес да си монтира такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...