Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 75
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На хартия добре...ама galaboff като ми преотстъпи голфа....го разцепвам :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На хартия добре...ама galaboff като ми преотстъпи голфа....го разцепвам :flehan:

Той Голф-а си върви, нямам проблеми ако някой до 100-115 коня реши да прави ластици, ама туй 200-цата ще й гледам стоповете как се отдалечават бавно.....0-100-4.2с....:D:);)

Само да вметна - нещо ми щукна, та разглеждах мобиле.де, 200-ците са под 2000 EUR....:bia: Като отворят пазарите на ЕС мога да се поразходя за една резачка , дали 200 или V8 - ще видим B))))

Редактирано от galaboff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой до 100-115 коня реши да прави ластици или V8 - ще видим :))))

Обаден ти е ластик,кажи кога и каде B):bia: да видиш с точно колко не ти върви голфа :flehan:

Редактирано от AuDi_RuLzz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще докарам един бидон с масло да долееш после, че пак ще има драстичен разход от порядъка кило/километър... :):D:flehan:

Келеш ако обичаш недей да спамиш излишно в темата

П.С КУРО,на теб съм ти обещал,съвсем скоро ше гледаш надписа 1.8 и ше се чудиш защо тоя 4 цилиндров сешуар ме оставя в точка,и тогава найстина ше се амбицираш и Ванчоси ше има нелеката задача да ти бодне охлювчето :bia:B););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна - нещо ми щукна, та разглеждах мобиле.де, 200-ците са под 2000 EUR....:flehan: Като отворят пазарите на ЕС мога да се поразходя за една резачка , дали 200 или V8 - ще видим :bia:)))

Дам... Само трябва да подсигуриш по половин А4-ка като твоята месечно за поддръжка B) Мани ги тия 2000 Евра, те са лесната част... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

V8 цата верно е брутален гад от към подръжка, но 200 така не е чак толкова страшен. Взимай смело искам кръгче после. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаден ти е ластик,кажи кога и каде ;);) да видиш с точно колко не ти върви голфа :flehan:

Не искам да те засрамя просто :D виж, почети малко за Golf Rabbit и ще разбереш какво имам в предвид ;) На европейски му викат GTI, на северноамерикански - Rabbit :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да влизам в някъв спор или да давам акъл, ама Голфовете не са толко вървежни колкото ги изкарват собствениците им, лични наблюдения, само G60 е наистина зъл. GTI 8 клапана е всичко друго, но не и "резачка". :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KYPO не съм написал, че е резачка, нито съм написал, че върви повече, отколкото по заводски. Просто съм я карал 2 години и знам какво остава в огледалата за задно виждане... А таз кола я карах доста различно от Ауди-то, просто ми се струваше , че я мъча като карам бавно ;)

Та така, Голфа нито е зъл, нито резачка, просто си може много ....;) Пък и е по-лек от всяко Ауди...:)

Всъщност, като се замисля извратихме темата , както винаги :D

Редактирано от galaboff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре стига с тоя Голф бре! Требваше снощи да се съглася да те дръпна, да видиш надписа GTE uattro как бързо се отдалечава доде пилиш гумета на мокрото! Деба и Голфовете и чудесата! :)

Темата е за звер Ауди 200!!!! Де се буташ с тая тротинек у А-класата ;)

Редактирано от gsb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да те засрамя просто :) виж, почети малко за Golf Rabbit и ще разбереш какво имам в предвид :D На европейски му викат GTI, на северноамерикански - Rabbit ;)

Робин Худ ти на мене не ми казвай за кво да чета,тея 90-кониовите голфове нема ко да ми ги фалиш,казвай кога и каде и да се убедиш,че Ауди си е Ауди а не некъв курник голф

Редактирано от AuDi_RuLzz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука замириса на изгорела гума и масло, лекоооо рацерите. :D;) Не искам да наливам масло в рацерския ви огън, ма отсега казвам, че DZ-ката ще го изкърти тоя Golf, те прехвалените KR са бати умрелите уйовини та 8V... :) Рулзиньо, щи донеса и масло, че да не ти присветне лампата след 1 старт.. :D;)

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KYPO не съм написал, че е резачка, нито съм написал, че върви повече, отколкото по заводски. Просто съм я карал 2 години и знам какво остава в огледалата за задно виждане... А таз кола я карах доста различно от Ауди-то, просто ми се струваше , че я мъча като карам бавно ;)

Та така, Голфа нито е зъл, нито резачка, просто си може много ....;) Пък и е по-лек от всяко Ауди...:)

Всъщност, като се замисля извратихме темата , както винаги :D

С риск да бъда тотално оплют.Нищо че ГОЛФА са братовчеди...Но една ХОНДА СИВИК VW16 1.6....просто голфа е пълен смешник край ХОНДАТА.Единствено нея признавам за градска бегачка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХОНДА СИВИК

А тея Цвикове грам не вървът с гадни седалки,дървен интериор и за 1 година сменяш колата,защото тя е просто един консуматив ;):flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 1 година сменяш колата,защото тя е просто един консуматив ;):flehan:

Тука, ако знаеш колко си прав, ефтина, гадна, японска кошница. ;)

П.П Абе кво стана ше се бегате ли с Голфчиту да съ облякам фьейшън и да довлика пичьета да зяпат... ;):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П Абе кво стана ше се бегате ли с Голфчиту да съ облякам фьейшън и да довлика пичьета да зяпат... :D:flehan:

нема го Робин Кафалиев да каже каде и кога да му покажа POWERED by DZ ;);)

Редактирано от AuDi_RuLzz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука, ако знаеш колко си прав, ефтина, гадна, японска кошница. ;)

П.П Абе кво стана ше се бегате ли с Голфчиту да съ облякам фьейшън и да довлика пичьета да зяпат... ;):flehan:

Може и да си прав.......Кошница.Но дори и стандартния опелте прави смешен.а камо ле сивика.направо ти скрвам шйбите с хондата...да не бъдем коне с капаци.но съгласете се че японките са бегачки.един познат има субару.над 20 год. е .но ако знате само как изтегля.и на лов ходи с нея.немати си напредстава каква кола е.знам че ще ме обявите за еретик.но да бъдем реалисти.не можем на хубавото да сажем лошо.съгласете се.един познат работи от 10 год. в сервиз в дания.казва ми-на която и да е европейска кола като отворим мотора всичко е лайна.докато на японките всичко свети.и все пак аз съм си фен на АУДИ.но мога ли да си позволя СУБАРУ ИМПРЕЗА или МИЦУБИШИ ЛАНСЪР........гуд бай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на която и да е европейска кола като отворим мотора всичко е лайна.докато на японките всичко свети

Е много ясно че ше свети те моторите са им колкото механизъм на ръчен часовник ;):flehan:

Редактирано от AuDi_RuLzz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СУБАРУ ИМПРЕЗА или МИЦУБИШИ ЛАНСЪР........гуд бай.

Пич не съм от тия дето слагат етикети, никога не бих те обявил за "еретик, изменник" или нещо от сорта не съм такъв човек, нито аз съм "кон с капаци" плюсовете на други марки коли никога не съм ги отричал, стига да има такива, а специално за японските коли не виждам никакви плюсове там е работата. Здрави били ;) стига с тоя мит, нямах фото апрат преди 10-ина дена да ти снимам "здрав японски мотор" на 190К км как сегментите се бяха заварили за буталата, понеше собственика беше повярвал, че японските коли са бегачки и я карал като бегачка. Явно не са :D Течовете на масло са еднакви както по европейските така и по японските и Нисаните текът, като лейки и Хондите за кенефа Сузуки изобщо дума няма да отварям.Бегачки били и тва никак не мога да се съглася Примера 150 коня и Калибра 150 коня Калибрата го оставя в "точка"(мнооо як лаф :flehan: ) Не знам за къв Сивик нещо споменаваш 125 или 160 коня щото ,ако е за 125 коньовия не искам да те разочаровам ма за нищо не става тая кошница, другия не го знам как е.

А тва за Импрезата и Лансъра аз съм малко по скромен една S2-чица и пипната където трябва от, който трябва и наистина ще има на всеки светофар бай бай... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само пък субару не ми ги хвали...докато е гаранционна е колата мечта/не по визия разбира се/...иначе....имах субару докато бях в сащ и ми изяде нервите и парите...а от контактите ми с други такива и при тях така.....иначе върви

п.п. на някой ако му трябва рег. табела му я подарявам...донесох си я за спомен :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик нещо споменаваш 125 коня

Недей да говориш глупости с твоя кош,вътре аз ти и още двама го оставяш в точка,представям си ако си сам,сигурно номера няма да може да ти запомни,великия японски "бегач" :):flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...