Jump to content

Мнения за автогаз сервиза на Progas.bg в София


Recommended Posts

Здравейте!

 

Искам да си сложа газова на Романо / за 8 цилиндъра/ в серивиза на Progas на ул. "Панагюрище" в София! Има ли някой от вас наблюдения за работата във въпросния сервиз, читави ли са, любезни, как е гаранционното обслужване след това? И другия ми въпрос е какво ви е мнението за ГИ Романо?

 

Предварително благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един сервиз огромна история от една цяла година на пазара, ако това питаш...

 

А Романото не е лошо, при мен се е доказала на трудни коли, само потърси грамотен монтажен сервиз, иначе язък за хубавата уредба. :zustimm:

Редактирано от eurogas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте колеги,
някакъв ъпдейт по темата (коментари за сервиза), собственик съм на а6 3.0 ASN и имат хубава оферта на Romano OBD 6цил в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един сервиз огромна история от една цяла година на пазара, ако това питаш...

 

А Романото не е лошо, при мен се е доказала на трудни коли, само потърси грамотен монтажен сервиз, иначе язък за хубавата уредба. :zustimm:

Не мисля,че начина да се покажеш е да нахраниш друг сервиз!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега vaninio, смяташ че съм нахранил сервиз Прогаз, като съм посочил че са сервиз от една година ли ?

 

Ами това са фактите бе приятелю, нека клиентите им да знаят колко им е историята, какви са им традициите в занаята, колко опит имат, колко коли са направили досега, не виждам нищо лошо да се знаят тези неща  ?

Редактирано от eurogas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да видиме твоята галерия, като ти е по-убава, да се научиме на занаят, моя сервиз има над 20 годишна история, някой коли в галерията ми са снимани в зората на газовите инжекциони, сега може и да изглеждат смешни, но загледай по-новите монтажи, има какво да научиш колега ?

 

Тази тема си е замислена и реализирана като откровена реклама на Прогаз,  жалко че модераторите са заспали.  :zustimm:

Редактирано от eurogas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се занимавам с други неща,просто имах преди години твой монтаж,който е меко казано безобразен.Тъй като колата е продадена вече,ще издиря новия собственик за една снимка под капака,пък нека хората сами си направят сметка. 

Редактирано от yakudza
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак питам, ако нещо не ти харесвало в монтажа преди години, защо не дойде докато си в гаранция, на никого досега не сме отказали да промениме нещо по неговите виждания, няма никаква логика да си мълчиш няколко години, и сега да ми пишеш колко лошо било монтирано нещо преди много години, абе айде стига с тея дървета, тука да не сме идиоти 

 

Ти  колега Уakudza, не работеше ли в Енерджи газ, май от там те познавам ?  :zustimm:

Редактирано от eurogas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз те питам Уakudza не работиш ли в Енерджи газ ???   :zustimm:

Редактирано от eurogas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майстор който една планка на дюзите не видях в галерията му.... Да живеят кабелните превръзки  :hilezh:  Неее благодаря

Редактирано от angeltsankov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какво друго да се занимаваш, като стоиш само в газовия форум, може би зареждаш газ на колонка ?

 

Пак питам, ако нещо не ти харесвало в монтажа преди години, защо не дойде докато си в гаранция, на никого досега не сме отказали да промениме нещо по неговите виждания, няма никаква логика да си мълчиш няколко години, и сега да ми пишеш колко лошо било монтирано нещо преди много години, абе айде стига с тея дървета, тука да не сме идиоти ?

 

И каква кола ще снимаш, като такава кола не СЪЩЕСТВУВА ???

 

Пак намирисва на колегиално омаскаряване, понеже Ви развалих рекламката на Прогаз, хубаво е така да си задавате въпроси, и сами да си отговаряте, ама малко бие на очи !!!

 

Ти  колега Уakudza, не работеше ли в Енерджи газ, май от там те познавам, ей колко е малък света ?  :zustimm:

В огромна грешка си,имам едно а4 на което му сложих газ там преди година и половина някъде,и от начало всичко беше наред,докато не дойде момента за настройка на 2000км,тая кола никога не заработи както трябва на газ след тяхната донамеса.Може да си видял че ги хваля тогава след монтажа но беше за малко  :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, помислих те за газаджия, тука се е напълнило с ментета.  

 

Бардолини е простичка уредба, ако имаш ядове с настройките мога да помогна.  :zustimm:

Редактирано от eurogas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходно мнение!

Оууу не,не,от 2 месеца насам колата е перфектна,след като разбира се смених сервиза.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Здравейте на всички. НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ В PROGAS!

По-долу пиша един малко дълъг пост, но го прочетете внимателно защото после да не се озовете в моята ситуация и да се налага да псувате, да си скубете косите, да си образувате излишни нерви и негативни емоции.

 

Ето каква беше картинката при мен след като и аз се излъгах да си сложа ГИ при въпросните Progas на ул. Панагюрище 15 в София.

1. Първо там се оказа че работят пишлегарчета видимо на 25-30 г. то лошо няма ама и не разбират от това което правят.

2.Сложиха ми ГИ за 4 часа, при положение че разпитвах преди това на други места които ми казаха минимум ден а някои казаха 2 дни.

3.Една година ми харчеше около 20-22 на 100 извънградско при положение че 4 пъти ми го донастройваха. Мои познати ми казаха и по форуми четох че като моята кола харчи максимум 9-10 на 100 извънградско. След 5-6 настройка г/д го докараха на 12.

4.После ходих на други 2-ма газаджии и като погледнаха как са сложили ГИ направо останаха в потрес отдих и йм казах какво да си оправят и те не можаха, бе малоумници.

5.После на 10 000 км отидох за смяна на газови филтри след като ги смениха спряха да ми работят DVD-то и стоповете (няма никаква връзка но факт!).

6.После на 20 000 км пак смяна на филтри взеха си ми пак 30 кинта, и познайте пак DVD-то не работеше, но уви и компютъра на колата се сбъга почнаха обороти да играт, стрелката на температурата се дига от 0 до 90 градуса за 2 секунди и т.н. Айде дадох 100лв. на майстор да оправи нещата.

7.Докато беше в гаранция ми настройваха ГИ 10 пъти и все се мръщеха. Исках да я върна и да ми си върнат парите но уви пълна лъжа и измама са.

8.Все като ходех казваха газта е фалшива която сипваш, колата ти не е добра , търси си проблема в нея. Само че аз нямам никакви забележки по колата и на диагностика я карах и никакви забележки нямаше.

Не знам какво още да ви разкажа. Въобще не съм доволен, както и по горе колегата каза от скоро Progas са на пазара. За мен лично това са най-големите мушенници и измамници.

 

Хора не си налагам мнението, само споделям опита си. Съвета ми е НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ В PROGAS, аз лично няма да стъпа повече там а пък Вие ако искате негативни емоции, ди си загубите времето и парите, и да си образувате нерви, ходете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...