Jump to content

Фенски принадлежности + стикери


HITMAN

Recommended Posts

Здравейте колеги и колежки. Фенските артикули са готови.

Чашата + запалката е на цена от 10 лева, като бонус получавате и подложка за мишка безплатно.

Може да се закупи само запалката на цена от 2 лева.

Относно стикерите стикер No. 1 и No. 3 са на цена от 2 лева бройката, стикер No. 3 е на цена от 1.50 бройката.

Големина на стикерите

1 - 25х8 см

2 - 12х5 см

3 - 45х4 см

Стикери, чаши, запалки ще има на клубните срещи до изчерпване на количеството. За хората от провинцията мога да се пращат с наложен платеж.

Това е засега. Лек ден.

П.П. Сори за качеството на снимките.

post-3-1159954020_thumb.jpg

post-3-1159954032_thumb.jpg

post-3-1159954042_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 425
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Артикулите ще се пращат с наложен платеж на хората от провинцията.

За хората от София на сбирките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

До края на седмицата картите, стикери и други принадлежности ще бъдат изпратени за хората от провинцията по куриер, за повече информация колегата Sag.

Всички останали карти, чаши, запалки и т.н. ще бъдат в Inkozi и ще могат да се вземат на клубните срещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

както написа Hitman - в мене вече са още от фенските карти, стикери, чаши, запалки и подложки за мишки с логото на клуба. Ако накой има желание да се сдобие с нещо от изброените ... Драскайте ми ЛС.

ПС. Тия чаши - халби трябваше да бъдат ... брррр ... Ама и за кафе стават. :hilezh:

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този надпис ОРИГИНАЛЪТ върху мострената чаша ли е само или е така дизайнът и ако го има на всички какво трябва да означава !?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има го на всички чаши. Да кажем, че от една страна представлява лека закачка към колегите, а от друга, изразява личното отношение на дизайнера, към Ауди Клуб България. :flehan:

Мeжду другото в офиса, където работя, чашата имаше голям успех... Един колега вече иска да си купува Ауди :-))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро срещнах един пич с фланелка на АБК и много ми се иска и аз да се барна с такава, ако все още някой ги прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тениски се поръчват да се направят когато има достатъчно желаещи. Но се чудя кога ще е следващата партида понеже това е една от поредните саги, които се разиграва в това наше малко общество, където булшенството вика "ИСКАМ!" и после се скрива, скътава и си трае когато дойде момента да се плаща и да се спазват срокове за внасяне/даване на кинтите. Все има някой не дочул, недоразбрал и недоволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм от хората които искат тениски. но досега не съм видял някъде официално да е пуснато съобщение, че се събират поръчки и някакви ориентировъчни цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо де. С малко зор става. Ето - поговорих с едни хора, за едни поларени якета с Ауди емблеми.

Възможностите са следните:

1. Цветове - ярко червен, тъмно син, светло син, черен

2. Размери - всякакви, S, L, XL, 2XL, 3XL

3. Цена - 24 лева на бройка

Все още уточнявам дали тези хора могат или не, да избродират лого или символ по желание. Ако те не могат, намерил съм къде да ги дадем и срещу 6лв за 1000 бода, което размер на една прилично голяма емблема, да ни ги направят. Същите хора правят и фанелки, така че ако имате желание - възможности има доста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колегите от Пловдив и региона мога да им направя стикери при желание от тяхна страна!

Размерите и вида са пожелание на клиента :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фанелки не се правят масово и в склада за съжаление няма. За пролетта ако искате можем да изобретим нещо. Имам едно наум къде и как.

Стикери. От мене. Или от някой от колегите от Пловдив, ако са им останали незалепени. Ако не ... Драсни ЛС да видим как да се организираме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

а стикер с BG на европейски фон?

Мога да ти направя каквито стикери си пожелаеш!

Само не ми е ясно как ще си ги получиш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да си призная - по празниците нищо, греда, греда пълнена с кюфтета. Ни мъ биите. Кат сам поел ангажимент ще го изпълня. ОК - Утре ще звънна да поговоря с търговеца и ще дам малко повече инфоууу. :zustimm:

А ако някой и идруг има идея ... Казувайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз имам идей до някаде, но още финансово не са ми ги оточнили,така че все едно нямам:zustimm: а аиде заради празниците прошка,ма гледай да не забравиш че хладно и ми трябва якенце:zustimm:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...