Jump to content

Обслужване на А3 8P 1.6 FSI


Wolfgar

Recommended Posts

ми още не съм навътре в нещата и не знам какви са моделите фарове.От снимка може ли да разберете?

Още не съм я карал на диагностика и не съм сменял нищо,че се поохарчих по купуването ? и сега само ще я опознавам :hilezh:

Редактирано от Wolfgar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имай тогава предвид, че единствено "критични" грешки избиват на таблото като съобщения или сигнална лампа. По-второстепенни грешки могат да се трупат в паметта на съответния модул без шофьорът да получава директна индикация за това и са предназначени за техн. персонал при следващата инспекция на автомобила. Могат да бъдат разчетени и изтрити чрез VAG-COM / VCDS.

T.e. може (но не е задължително) да има запаметена грешка или грешки и по отношение на реглажа на фаровете, просто тя не касае директно движението на автомобила и неговата и твоята сигурност и за това остава незабелязана от теб до следващото разчитане на паметта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно защото си се поохарчил леко трябваше да я закараш на диагностика преди да я купиш ама се е свършило вече, дано няма драми! 

Да, по снимка може да се види с кой модел фарове си и евентуално от там да се коментира върху проблема с регулирането им.

 

Lada-та ли ще си оставиш за аватар? Да не ти липсва вече?! ;) 

 

По дреболията с жабката...Явно не си чел и темата за 8Р, но ето тук нещо което би ти било полезно:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=96170&page=9

От пост 165 надолу...enjoy!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да ти е честита колата. Счупеното рамо на вратиката на жабката съм го отремонтирал собственоръчно. Снимка съм качил в темата на Муун " Планирани модификации". Скоро ще кача и снимка на подлакътника след като го осъществя. Мисля с магнити да го направя, а ако на някой от вас му идва по-добра идея нека сподели. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=143444&p=2100781

;)

@Wolfgar:

Препоръчвам ти да прочетеш изцяло и двете теми ("Audi A3 (8P)" и "Планирани модификации по нашите А3") за да си отговориш на повечето настоящи и бъдещи въпроси още преди да си ги задал ;) А и можеш да почерпиш доста добри идеи от тях ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,много четене ще падне :)

Що се отнася до Ладата,ще сменя аватара като направя хубава снимка на аудито,измито и т.н. :) Иначе Ладата ми е първата любов и няма да се разделя никога с нея,а и тамън попривърших дреболиите по нея.Явно тази година ще ходя на 2 вместо на 1 събор :)

Ето и снимка(каквато успях да направя набързо днес) на фара.



Това с магнитите на подлакътника е доста добра идея.Сигурно и аз ще го направя.Моят е кожен(както е салона) и ми казаха,че е много много трудно да се намери такъв втора ръка.За нов в Порше не съм питал,но ми каза едно съседче,че за неговото ауди(8П 2.0 тди некожен) са му искали 250 лева.

Редактирано от Wolfgar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...