Jump to content

Свещи за 1.8Т ARX


apisabvgd

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Четох много по форума пък и по други и само се обърках,трябва да сменям свещи,че тези са на над 30к км и са яко черни вече и колата пали трудно сутрин,смисъл върти,но пали трудно,сегашните са някакви Бош Платин,оригинално моя мотор го дават с NGK 5773   PFR6Q, V-LINE NR.37,които излизат с някаква отстъпка 75-80лв 4бр.Гледам много мнение по форума за Денсо,Бош и т.н,на оригиналното ли да заложа или на нещо друго,мотора си е стоков може би пролетта може един ремап да му се направи,но до там,а да и газ ще се слага!Баща ми на А4-ката АЕВ са му същите NGK и си бачкат,но той си кара и по-спокойно,а пък и мотора е друг,та да питам преди да купувам!Мерси предварително!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговорите,мисля да се хвърлям на едни стокови NGK пък напролет като подсилим евентуално и не съм доволен,ще ги оставя за баща ми пък ще си взема по-студени!Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли интересен факта защо са черни.Има много писано не само във форума а и в нета каква е причината за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами принципно нямам проблеми с мотора като изключим трудното палене напоследък,не пипа маслото,не пуши,има ряз,няма грешки и т.н свещите са черни да,но не са страшно черни просто нз на колко километра са защото не съм ги сменял аз а вече съм минал над 16к км с колата,когато я купих майстора ми каза,че могат да карат още и да не ги сменям сега,вече с трудното палене сутрин мисля че им е време!Не ме разбирайте че са някакви развалини,но мисля,че им е дошло времето,ще ги снимам като ги сваля :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...