Jump to content

Мнения за конкретна обява - Audi 90 Cabrio


Recommended Posts

Здравейте колеги,

влезнала ми е една такава муха в главата, а именно придобиването на подобен автомобил.

Ще се ползва като втори такъв, когато сезона позволява.

Питането ми е за този екземпляр http://www.mobile.bg/11386004043573664

някой гледал ли го е..., още повече че е форумно.

Аз в близките дни задължително ще го погледна, но всякакви предварителни мнения биха ми били от полза.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става ясно с какъв мотор е, а и изтормозенко ми се вижда. Волана е много аматьорски претапициран, а и желанието на собственика за бартер с мерцедес 124 купе с газ или алфа 156 166 дизел, направо ме сразиха. Освен това, най - ужасното е обявата в мобиле. - no.gifAudi 90.

 

По-скоро е било някога на някой от форума, който го е продал на друг, който не знае какво продава в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той волана не прилича на претапициран, изтрит е, но салона е правен с кофти материали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Редактирах се,не е това,което си мислех.

Ако желае колегата да погледне това:

 

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=155480

Редактирано от veselin velchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказва се прав RaDi_B4: собственика (или който там е упълномощен да вдига телефона) освен че не е наясно какво продава, оказва се не знае и къде точно се намира автомобила - някакъв паркинг някъде си, можело да има проблем с охраната...; изумен съм меко казано.

Гледам я и варненката колега Velchev..., благодаря  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Гледам я и варненката колега Velchev..., благодаря  :)

Ако имах още един гараж най-вероятно щях да я взема.И ще си имам две червени Аудита. :dance: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказва се прав RaDi_B4: собственика (или който там е упълномощен да вдига телефона) освен че не е наясно какво продава, оказва се не знае и къде точно се намира автомобила - някакъв паркинг някъде си, можело да има проблем с охраната...; изумен съм меко казано.

След това което добави към обявата освен да кажа, че тo си има тема за такива обяви  Типични Горублянски лафове и разкази! ;)  Иначе на Ради може да се довериш има набито око :lupe:  моето кабрио, като го взимах първо при него на сглЯда го водих :) , чак после на канал и пр . да го видя и отдолу....

tanuco има основание за салона претапицирано е но ми се струва поне от снимките, че кожата по бордовете вече не е естествена а заменена с изкуствена. Плата по тях на мен лично не ми допада.

Колега, каквото и да гледаш гледай внимателно и гюрука, дали работи акуратно ел. механиката, дали плата е добър, течове и т.н. По двигател и ходова част нещата се правят и чаркове стари и нови бол, но хубавите гюруци са скъпи и малко хора могат да ги ремонтират качествено и т.н. За това по-добре тази част да ти е ОК, като купуваш колата за да не влизаш във филми после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....гюрука, дали работи акуратно ел. механиката, дали плата е добър, течове...

 

Може да е смешно, но да попитам знаещите: механиката на гюрука може да бъде само електрическа или греша?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е смешно да попиташ, гюрука може да бъде електрически, но може да бъде и ръчен.  Електрическият може да го сгъваш и ръчно, но ръчния електрически ...разбираемо няма как :)   Доколкото съм чел насм - натам ръчните са по-често произвеждани. В България не знам, кои са по разпространени !? :nixweiss:

Друга рядка опция е климатика - кабриолетите с климатик са малко. Така че клима + ел. гюрук + кожен или кожа-плат са сред машинките с топ екстри за времето си. .....Моето тези екстри си ги има да се похваля нескромно, че я няма циганката :redface:

Редактирано от esox hunter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя дето продава колата продава още 2!!!   Обяснява че тая я сменя щото искал дизел, другата я сменя защото си купил двувратка и прочее......   явно е търговец..... купува боклуци и ги препродава "намирайте стария собственик и се оправяйте, на мен не ми се занимава" това му е коментара в собствената му обява за едната кола хахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя дето продава колата продава още 2!!!   Обяснява че тая я сменя щото искал дизел, другата я сменя защото си купил двувратка и прочее......   явно е търговец..... купува боклуци и ги препродава "намирайте стария собственик и се оправяйте, на мен не ми се занимава" това му е коментара в собствената му обява за едната кола хахаха

Чак сега видях и немога да се сдържа да не ти отговоря...

Тоя дето продава колата продава още 1 а не 2 а и 2 да са или 3 какво значение има. Обеснявам че продавам тази, защото искам дизел и ако си прочел не между редовете ще разбереш, че зор да си продавам кабриото нямам и ще си го карам с удоволствие през лятото, колата е с ясна история 2 собственика преди мен и доста хора във Варна я знаят. Другата я сменям понеже минах на двуврата и цялата варненска група може да го потвърди, а и нея не се натискам да я продавам ако има ентусиаст да си я купи и оправи документално със здраве да си я кара ако не не. Колко и какви коли да имам не си ти човека който да ми определя, в момента имам повече от гореспоменатите 3 като лични и всички без кабриото се карат, колко са боклуци бившите ми коли могат да потвърдят 2-ма души от форума които в момента карат от тях.

Това "намирайте стария собственик и се оправяйте, на мен не ми се занимава" не е точен цитат на мои думи а твоя интерпретация на част от мои изказвания, хубаво е когато цитираш да е точно, на всеки проявил интерес съм обяснил как и по какъв начин стои въпроса, нямам намерение на всеки страничен без интерес да давам пълни обяснения как, какво, защо.

Не е хубаво да говориш за хора, които не познаваш и още повече да ги окачествяваш и ще те помоля най-любезно да не ми "цапаш" по обявите, както аз не си позволих да те обидя...

Редактирано от LUDsAUDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е въпроса да се обиждаме..... епитети не съм използвал и няма! Сега се порових..... няма да цитирам пак че да се повтаряме и да спорим....за любопитните темата е за продажбата на Ауди за 1300 лв, пусната е през Януари.....точно и ясно е написано какво-що :) За да не смята някой че си измислям! 

Виж за части никъв не е проблема да се продаде, няма да има нужда от стар , нов и по-нов собственик :)

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=155932#entry2206632

Малко си смекчил тона след коментара ми в конкретната обява иначе "на мен не ми се занимава" е лаф дето се набива на очи:)  Несериозно е меко казано, а не е въпрос на обида.....:)

Редактирано от Fireblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...