Jump to content

Автоматична скоростна кутия - грешка


dpakona

Recommended Posts

Здравейте колеги.Писна ми от тая кола ама тва е положението . Смених едни скорости и се наиграх та сега имам проблем с разхода и смяната на предавките защото на 3-та и 4-та ми боксува и ми харчи 20 на сто . Педала натискам до край , а колата не върви и стана по шумна с тия скорости нещо се мъчи. Кажете ми каква е тая грешка.
 
VAG-COM Version: Release  311.2-N
 
Control Module Part Number: 4B0 927 156 BL 
  Component and/or Version: AG5 01V 2.5lTDI RdW 9419
           Software Coding: 00000
            Work Shop Code: WSC 00000
1 Fault Found:
17125 - Torque Converter Clutch Circuit Performance or Stuck Off.
        P0741 - 35-10 - - - Intermittent
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече е късно ако няма масло.Щом ти приплъзва е за смяна конвектора.

Редактирано от mystang
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма гаранция.За сега е това по натам може и друго да има.Само догатки.Само човек който разбира да го прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е че никой не раьбира достатъчно.За това продадох автомата преди време.Много е гот да караш автомат ама.......само нов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един колега Коко !

Потърси и ще му намериш кординатите !

Друг вариянт е Джемини !Рециклирането е около 400 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но има и монтаж / демонтаж на кутия, ново масло, филтри.... под 1000 лв няма как да стане си мисля

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо ходих при Недко и на този човек определено не му се занимаваше с моя проблем. От там отидох в малинова долина при Жоро - но там взимат доста и правят предимно скъпи автомобили , но той ме насочи към Коко и той ми каза че проблема ми е в хидротрансформатора - изпускал. Предложи ми нов + смяна на масло + филтри 1700лв, защото той не се занимавал с рециклиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като ходих в Джемини ми казаха , че за рециклаж взимат около  400 лв. / точно мисля , че беше 380 лв. /.Може да си оставиш примерно колата при Коко да ти го свали и да си го занесеш за рициклиране !Говори с него и той ще ти обясни най-добре !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, пред голяма дилема съм. В Джемини ми искат 1280 лева за рециклиране, сваляне, качване и пълна смяна на масло, което включва 1 година гаранция на турбината(хидротрансформатор) .Другия вариант ми е при Коко от Малинова долина - ново турбина, сваля, качване + пълна смяна на масло 1700 лв + 6 месеца гаранция. Трети вариант пълен ремонт на кутията 2300 лв в Джемини и 1 година пълна гаранция. Четвърти вариант да сменя само маслото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дилемата ти се решава от това с колко пари разполагаш.Само масло е безмислено.Все едно в блокирал двигател да сипеш ново масло и да искаш да върви.Или я правиш или фърляш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдигам две ръце за Коко, каквото и да правиш на кутията. 2 пъти е правил чудеса за моята кутия, каквото каза, стана 1:1.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да но като се има предвид че колата е на 16 години дали има смисъл защото се посъветвах с приятел и той каза че тепърва ще се обаждат най различни неща .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...