Jump to content

A8 4.2 Помощ за покупка !!!


Recommended Posts

Здравейте колеги ето линк http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11391074280944288&f1=details&slink=5ny3yi Освен при проверка в сервиз има ли и други начини да разбера дали колата е здрава от към скорости и двигател ? Доста сам чел из форумите за а8 4.2 но все стари теми ! Ако може някой да ми даде по актуална информация ще са благодарен !Какво друго може да излезне като дефект ? Все пак колата не е нова но ми се ще поне да не се налага сериозни ремонти след 100 км ! Цената отговаря ли на годините на колата според вас ! Не съм от София и др седмица ще ходя лично на място! Ако знаете и други обяви ще се радвам да ги споделите ! 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 81
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=156509#entry2215863

 

Ето един форумен запазен екземпляр, бих го взел ако сега си взимам кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е нямам думи мисля че е има в мобиле, но сам си слойжил граница до 7000-7500 ! 



Колата е нямам думи мисля че е има в мобиле, но сам си слойжил граница до 7000-7500 ! 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11381860267213705&f1=details&slink=5nyxz6 това е др която мисля да погледна 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата е голяма в двете коли. Моят съвет е да вдигнеш границата и да вземеш форумната. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но сам си слойжил граница до 7000-7500 !

Както спомена колегата,ако се завишат парите за покупка,форумната А8-ца е по-добрата.

Но,ти така и така ще биеш път до София-обади се на тея хора и гледай на живо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Да колата наистина е хубава ! Ще гледам да я погледна !

Между другото ако ви изпаднат и други обяви моля да ги споделите ! Общо взето съм разгледал мобилето и карса

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега платил съм точно такова,истинска 1999-та.Има валиден TUV.От Германия е.Ще е тук след 4 дни.Черна-нещо много важно за този модел автомобил.С черни  щори.Много хваща око.Цената ще е около 6900лв.Все пак това са стари коли и е несериозно да им искаме по 9 000лв.Пазара диктува,а не на нас колко ни е излязла.Относно форумната-лични аз зелено Ауди А8 не бих си купил.А и с тези 8 800лв.Освен това едно е да сервизира Ганчо друго е Германеца.За Италия е друга тема.

Звънни направо 0888/886886 Не съм качил обява още.

Редактирано от BIKE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Ще пратиш ли конкретната обява като я качиш ? С фейса ли е ? Съгласен съм с тебе но държа все пак колата да е читава въпреки годините !

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои може ли да каже нещо за скоростите ? Колата я взимам за удоволствие не мисля да въртя много километри !

Търси и вземи по читав екземпляр, че има агрегати в тая кола които могат да надвишът стойността й:-) имал съм същия мотор само че в А6 и за една година съм дал около 7 бона за ремонти:-)разхода също не е за пренебрегване щото карах предимно градско на къси разстояния и под 24 не ми е давала:-)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,кой екземпляр е по-читав се доказва само в сервиз.Всичко друго е алабалистика.Моята кола е 310 коня,не е 300.Много важно е.За моята съм съгласен да я провериш в сервиз.Бъгарин не е пипал нищо по нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за спама, но тия  D2 фейс по-евтини и от Б5 1.8TQ :hilezh:

 

По темата първата обява поне колата е фейслифт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,кой екземпляр е по-читав се доказва само в сервиз.Всичко друго е алабалистика.Моята кола е 310 коня,не е 300.Много важно е.За моята съм съгласен да я провериш в сервиз.Бъгарин не е пипал нищо по нея.

Я като си толкова прехласнат по германеца с главно Г покажи документ за сервизната история на колата и фактура за колко си я купил. Тогава ще разискваме как Ганчо и Курц си поддържат колите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,кой екземпляр е по-читав се доказва само в сервиз.Всичко друго е алабалистика.Моята кола е 310 коня,не е 300.Много важно е.За моята съм съгласен да я провериш в сервиз.Бъгарин не е пипал нищо по нея.

Кажи каква е разликата между 300 и 310 коньовия мотор щом пък е много важна да знаеме и ние:-)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега платил съм точно такова,истинска 1999-та.Има валиден TUV.От Германия е.Ще е тук след 4 дни.Черна-нещо много важно за този модел автомобил.С черни  щори.Много хваща око.Цената ще е около 6900лв.Все пак това са стари коли и е несериозно да им искаме по 9 000лв.Пазара диктува,а не на нас колко ни е излязла.Относно форумната-лични аз зелено Ауди А8 не бих си купил.А и с тези 8 800лв.Освен това едно е да сервизира Ганчо друго е Германеца.За Италия е друга тема.

Звънни направо 0888/886886 Не съм качил обява още.

 

Може ли да спреш да си саморекламираш навеса. За тази работа си има сайтове а в този форум има секция с обяви за продажби. Не тук да обясняваш как ннемеца се е скъсал да я поддържа. Ние с доматите ги ядеме колците така да знаеш и не знаем че тези коли са 3-4 ръка като последните собсвеници са предимно почитатели на персийските килимчета вместо стелки.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги в крайна сметка единствено разбрах че за парите който съм определил едвали ще намеря кола която да е читава !



Търси и вземи по читав екземпляр, че има агрегати в тая кола които могат да надвишът стойността й:-) имал съм същия мотор само че в А6 и за една година съм дал около 7 бона за ремонти:-)разхода също не е за пренебрегване щото карах предимно градско на къси разстояния и под 24 не ми е давала:-)

Да разбирам ли че до 7000- 7500 няма здрави А8 с конкретния мотор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер обслужихме моята Д2- ка, което е с  ТЮВ до ноември 2015. Еми, уж обслужвана преди 30000км, първи собственик и реален пробег, подържана в Ауди със сервизна история, а си беше с ОРИГИНАЛНИТЕ свещи и обтегач на ангренажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги в крайна сметка единствено разбрах че за парите който съм определил едвали ще намеря кола която да е читава !

Да разбирам ли че до 7000- 7500 няма здрави А8 с конкретния мотор

Колега една кола струва толкова колкото някой би дал за нея. Така че може и за твоя бюджет да купиш хубав екземпляр при това някой забележки са нормални и с малко пари се управят. Просто си е закарай на майстор по каналния ред и така:-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената ще е около 6900лв.Все пак това са стари коли и е несериозно да им искаме по 9 000лв

 

 

Според теб след покупката на твоя невероятен навес подържан от "германеца" за 6900 след регистрация, обслужване, смяна на спирачки и покупка на зимни гуми и т.н на колко ще стъпи, щото аз ги смятам малко под 10 000 или викаш крайната сметка не е важна, важно е за колко е купена колата?!  :steinigung:

Редактирано от cvetan83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 а си беше с ОРИГИНАЛНИТЕ свещи и обтегач на ангренажа.

И километрите и са.....

кола която да е читава !

Е това е доста разтегливо понятие.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И километрите и са.....

Е това е доста разтегливо понятие.

Ами под читава аз лично разбирам да не се наложи след 2 дена наливане на пари в скорости, деференциали, двигател - сериозни ремонти и т.н ! Като цяло да не е изтърбушена 

Според теб след покупката на твоя невероятен навес подържан от "германеца" за 6900 след регистрация, обслужване, смяна на спирачки и покупка на зимни гуми и т.н на колко ще стъпи, щото аз ги смятам малко под 10 000 или викаш крайната сметка не е важна, важно е за колко е купена колата?!  :steinigung:

Да в случая са изключително прав !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако знаеш какви магьосници има точно до 2 седмици след покупката на колата, айде най-късно месец, започват да се развалят уж читавите скорости, двигател и разните му електроники, почти винаги е така! Нищо че при огледа колата се е оказала здрава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма гаранция автомат на 15 години да не каже мяу след 2 дни. За това трябва да си готов психически и финансово, че ще трябва да го ремонтираш. Най евтиното в тоя клас автомобил е закупуването му. Сам провери, колко струват, гуми, дискове, амортисьори, накладки, данък МПС, ГО, ремонт на скоростна кутия, едро габаритни части (калници, капаци) и след това ако си готов да посрещнеш тия разходи, премини към закупуване.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 седмица карах старата а8 мисля че беше 97 модел нямаше проблем като цяло колегата и монтира и газ и до момента каза че е сменил единствено предни дискове ! А да и колата е внос от някъде си !

Редактирано от grozzzen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...