Jump to content

Един бърз въпрос за О пръстена на масления охладител-1


Nuriev

Recommended Posts

Колеги тука се показва смяната на О пръстена при 1.8Т https://www.youtube.com/watch?v=Sg6sF6aVbSo
Та въпроса ми е-И при 1,9ТДИ АФН същата ли е процедурата?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо хубаво огледай твоя охладител и се убеди, че е същия. До колкото знам има два вида охладители, при които О- пръстена е различен. Аз също съм с АФН и масления ми охладител не е този от видеото !

 

При мен е такъв:

 

7089262R.jpg

 

7089264Y.jpg

Редактирано от knejata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, огледай го хубаво. Първия вариант, който ти си показал О - пръстените ги има навсякъде, докато този, който аз показах уплътнението се намира само оригинално и е към 25 лева, поне аз на друго място не го открих.

 

А защо ключа ти трябва задължително да е дълбок? Мисля, че има място и за лула....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

на колко време трябва да се сменя това гумено уплътнение,

ако имам това странното за 25лв, бих смених охладителя , тази гума не струва повече от 2-3лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При 1,8T и 1.8 тази гума струва 6-7 лв. Проблема при 1.9тди е, че е спряна от производство и се продава само в представителството с пластмасовата част на цена 28,90лв. а има и вариант за 15лв. който не ви го препоръчвам. Аз си взех от представителството тази от 28.90.. но не ми стана за много малко ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам тогава с кой трябва да са щом в представителството излизат само тези два варианта.. и този който взех е същия като този който показваш колега, но не влиза за малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...