Jump to content

Проблем, мигачи светят постоянно :(


ivan marinski

Recommended Posts

Привет колеги, имам малък проблем с ауди-то...като дам независимо кой мигач ляв/десен не мигат, а светят постоянно...какъв би могъл да бъде проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема вероятно ти е в релето /бутона за авариините/, същото сигурно е лепнало. При мен се случи същото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от време на време  си мигат, и по някой път светят постоянно....проблема в самото копче на аварийните ли е? него ли трябва да сменя?

Редактирано от ivan marinski
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема вероятно ти е в релето /бутона за авариините/, същото сигурно е лепнало. При мен се случи същото!

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ти е бутона/релето.

Голяма е вероятността проблема да е в него, но не се изключва и нещо друго да е, поне по симптомите, които описваш нещата клонят към релето.

 

 

7104350A.jpg

Редактирано от knejata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен беше същия проблем,като отвориш бутона има 2 релета,едното за мигачите другото за авариините,това за мигачите при мен залепяше и го управих като го наквасих хубаво с лакочистител и леко финна шкурка прикарах през него и вече 1 година нямам ядове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При фейса се махат копчетата и декоративната лайсна и след това се издърпва релето,а преди фейса мисля че директно може да си се извади бутона ,но несъм сигурен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди фейса, т.е тва от снимката, с една тънка отвертка, с лек напън отгоре и едновременно издърпване става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...